در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کریمی: در ماجرای برانکو و کی‌روش، حق با برانکو است/ لژیونرها هم می‌توانند با باشگاه شان تمرین نکنند؟

پرسپولیس کلاب: بازیکن و مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره   به ماجرای عدم حضور ملی‌پوشان در تمرین باشگاه‌ها با دستور کی‌روش و ناراحتی برانکو گفت: در این ماجرا حق با سرمربی پرسپولیس است.

علی کریمی درباره رقابت‌های یورو 2016 گفت: بازی خیلی خوبی در این مسابقات ندیدم که در سطح اول اروپا باشد، همه ما از تیم‌های همیشه مدعی همانند آلمان، اسپانیا و فرانسه انتظار بیشتری داریم اما تاکنون بازی خوبی از این تیم‌ها ندیده‌ایم. شاید با حساس‌تر شدن مسابقات کیفیت بالاتر رود.

کریمی: در ماجرای برانکو و کی‌روش، حق با برانکو است/ لژیونرها هم می‌توانند با باشگاه شان تمرین نکنند؟
شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۶ |
کد خبر : ۶۸۲۳ |
مصاحبه ها

وی در مورد خریدهای پرسپولیس برای حضور در لیگ شانزدهم عنوان کرد: هر مربی براساس تفکراتش بازیکنانی را جذب می‌کند. در حال حاضر شناخت برانکو کامل‌تر از قبل شده و باید به تفکراتش احترام گذاشت، همه ما امیدواریم پرسپولیس فصل خوبی را آغاز کند و به پایان برساند و هوادارانش را شاد کند.
کریمی ادامه داد: پرسپولیس هواداران زیادی دارد که همه آنها منتظر موفقیت این تیم هستند، امیدوارم این اتفاق رخ دهد و لیگ شانزدهم به لیگی خوب برای پرسپولیس تبدیل شود.
کاپیتان پیشین پرسپولیس در پاسخ به این سوال که برانکو از عدم حضور بازیکنان ملی‌پوش در تمرینات پرسپولیس دلخور و به همین دلیل از کی‌روش ناراحت است، اظهار داشت: در این ماجرا حق با برانکو است. زمانی که تیم ملی بازی دارد و بازیکنان به اردو دعوت می‌شوند اولویت با تیم ملی است و همه باشگاه‌ها باید همکاری کنند اما حالا که تیم ملی در شهریورماه بازی دارد و تیم‌های لیگ برتری در آغاز فصل بدنسازی هستند باید به سرمربی‌های تیم‌ها حق داد که همه نفراتشان را در اختیار داشته باشند و البته که باید در این شرایط به ملی‌پوشان فشار کمتری وارد شود.
کریمی درباره اینکه برانکو اعلام کرده در صورت غیبت بازیکنان ملی‌پوش در تمرینات آنها را جریمه خواهد کرد، گفت: بازیکنان با باشگاه‌ها قرارداد دارند و برانکو نمی‌تواند با تیم ناقص در تمرینات کار تاکتیکی انجام دهد و در زمان مسابقات از ملی‌پوشان استفاده کند. یادم هست که اگر بازیکنی به تیم ملی دعوت می‌شد و از حضور در این تیم امتناع می‌کرد خط می‌خورد اما الان شرایط برعکس شده است. واقعا در اروپا هم همینگونه است؟
وی افزود: از تاج به عنوان رئیس فدراسیون انتظار دارم همانگونه که در پست‌های قبلی‌اش موفق و تاثیرگذار بوده در این مورد و سایر مسائل نظارت دقیق‌تری داشته باشد و با تغییرات اساسی در فدراسیون روند بهتری را برای فوتبال کشورمان رقم بزند.
مربی پیشین تیم ملی خاطرنشان کرد: باشگاه‌ها میلیاردها هزینه می‌کنند و اگر نتیجه نگیرند غیر از سرمربی چه کسی پاسخگو است؟ شما به لژیونرها نگاه کنید، آیا آنها هم می‌توانند و اجازه دارند با تیم‌هایشان تمرین نکنند؟ 
کریمی با اشاره به قانون فیفا گفت: پس در این میان قانون فیفا‌دی و روزهایی که تیم ملی می‌تواند طبق قانون به میدان برود، چه می‌شود؟ اگر ملی‌پوشان در شرایط تمرین باشند و به موقع به اردو اضافه شوند خیلی بیشتر و بهتر می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. در مجموع باید طوری برنامه‌ریزی شود که نه تیم ملی ضرر کند و نه باشگاه‌ها.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter