در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

شاه‌محمدی: حق با برانکو است، با این روش تیم ملی هم ضربه می‌خورد

پرسپولیس کلاب: سرمربی امیدهای پرسپولیس گفت: از سال   قبل بازیکنان خوبی در جوانان باشگاه مد نظر بودند، تیم اصلی هم بازیکنان خوبی دارد و برانکو هم کارش را بلد است. به همین دلیل به فصل بعد امیدواریم.

جمشید شاه محمدی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: پس از آنکه روز یکشنبه شرایط مشخص شد، بلافاصله کار را آغاز کردیم و از دیروز اولین جلسه تمرین را با هماهنگی باشگاه و آقای قنبرپور برپا کردیم. در جریان این تمرین بازیکنانی که قبل از این در تست‌های باشگاه انتخاب شده بودند را بررسی کردیم که چند نفری گلچین شدند.

شاه‌محمدی: حق با برانکو است، با این روش تیم ملی هم ضربه می‌خورد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۴ |
کد خبر : ۶۸۵۸ |
مصاحبه ها

یکسری بازیکنان خوب هم در تیم جوانان سال قبل داشتیم که روی آنها حساب کردیم. آنها را از سال قبل زیر نظر داشتیم و می‌توانند بخشی از آینده باشگاه باشند.

وی در ارتباط با اینکه خبرهایی درباره عزیمت بعضی از این نفرات به تیم‌های دیگر منتشر می‌شود، ادامه داد: من که بعید می‌دانم باشگاه به این بازیکنان رضایت‌نامه داده باشد. از سوی دیگر فصل قبل نسبت به سال‌های گذشته، پرداخت‌های باشگاه بهتر بود. در این ارتباط حتما از باشگاه خواهیم خواست این موضوع را پیگیری کند.

سرمربی امیدهای پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس برای این بازیکنان وقت و سرمایه هزینه می‌کند و باید از منافع این سرمایه‌گذاری و تلاش مربیان خودش بهره‌مند شود.

شاه‌محمدی همچنین درباره ارزیابی خود از شرایط تیم بزرگسالان پرسپولیس و وضعیت نقل و انتقالات تصریح کرد: من خیلی به این تیم امیدوارم. نفرات خوبی جذب شده‌اند و نفرات خیلی خوبی هم در تیم حضور دارند که در انبوه اخبار نقل و انتقلات نباید نام آنها را از یاد ببریم. برانکو هم کارش را بلد است. ما پیشکسوتان هم باید کمک کنیم. این کمک  به هر طریقی می‌تواند باشد و نباید آن را دریغ کرد. شاید در این میان اختلاف سلیقه و نظر یا حتی مشکلات کاری مثل مطالبات وجود داشته باشد اما آنچه تغییر نمی‌کند، این است که این پرسپولیس همان تیمی است که هر یک از ما سال‌ها برای آن بازی کرده‌ایم و جنگیده‌ایم. نتیجه گرفتن پرسپولیس برای همه ما مهم است چون تیم خودمان است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط آماده‌سازی پرسپولیس با توجه به برنامه‌های تیم ملی حتی خارج از زمان‌های اردو اظهار داشت: فکر می‌کنم همه آنهایی که دستی بر آتش فوتبال دارند، حق را به برانکو می‌دهند چون در شرایط عادی هم تیم ملی ایران خارج از زمان‌های تعیین شده از سوی فیفا برنامه دارد و باشگاه‌ها هم همکاری می‌کنند ولی برای هیچ مربی قابل قبول نیست که یک مربی در برنامه‌های تیمش و تمریناتش دخالت کند. از سوی دیگر بازیکن از باشگاه پول می‌گیرد و نسبت به باشگاه، پیراهن آن و هوادارانش تعهد دارد. همچنین تضعیف تیم‌ها از این طریق کل فوتبال را تضعیف می‌کند که به تیم ملی آسیب می‌زند و اگر تیمی دچار مشکل شود، بازیکنش هم افت می‌کند و از این ناحیه هم اثر آن به تیم ملی می‌رسد. به همین دلیل باید تعادل و تعامل بر قرار شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter