در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

افشارزاده خودش رفت/طارمی در پرسپولیس ماندنی است/احتمال انحلال نفت هست

پرسپولیس کلاب: عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت:با حضور  طارمی دیگر فکر می کنم کار پرسپولیس در نقل و انتقالات تقریبا به پایان رسیده است.

حمیدرضا گرشاسبی که اخیرا به عنوان مدیرکل حوزه وزارتی انتخاب و جانشین افشارزاده در این پست شده، در رابطه با پست جدیدش، اوضاع باشگاه پرسپولیس و واگذاری نفت تهران توضیحاتی را ارائه کرده است.

افشارزاده خودش رفت/طارمی در پرسپولیس ماندنی است/احتمال انحلال نفت هست
جمعه | ۱۳۹۵/۰۴/۰۴ - ۱۲:۲۵ |
کد خبر : ۶۹۱۹ |
مصاحبه ها

قبلا هم در این پست بودم

گرشاسبی درباره بازگشتش به وزارت ورزش گفت: من قبل از اینکه به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان تهران انتخاب شوم، در وزارت ورزش و در همین پست فعلی بودم. به هر حال کار، کار است و فرقی نمی کند که کجا باشد. وزیر اینطور تشخیص داد که من به وزارت ورزش بازگردم. امیدوارم بتوانیم کارهای سنگین وزارتخانه را خوب پیش ببریم.

افشارزاده خودش خواست برود

وی در رابطه با اینکه جانشین افشارزاده در این پست شده، عنوان کرد: این پیشنهاد خود افشارزاده بود که از وزارت ورزش برود و در باشگاه استقلال وقت بیشتری بگذارد. او هدفش این بود که به باشگاه استقلال برود و تمرکزش را روی آنجا بگذارد. به هر حال کار وزارت ورزش سنگین است و باید شبانه روزی کار کرد. فکر می کنم از آن زمان که افشارزاده به باشگاه استقلال رفته، حاشیه های این تیم کمتر شده است. من مطمئنم که افشارزاده به هیچ وجه از وزیر ورزش ناراحت نبود.

برانکو به خاطر تیم ملی به اختلافات خاتمه داد

گرشاسبی درباره جلسات روز گذشته پرسپولیسی ها در فدراسیون گفت: دیروز با هماهنگی تاج سعی کردیم که مشکلات را به حداقل برسانیم. بحث خاصی نبود اما برخی حاشیه سازی کردند و باعث این اتفاقات شدند. دیگر اختلافی بین برانکو و کی روش نیست. برانکو مربی بی حاشیه ای است و به خاطر تیم ملی تصمیم گرفت که به این اختلافات پایان دهد.

طبق لیست سرمربی بازیکن گرفتیم

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه پرسپولیس در نقل و انتقالات موفق عمل کرده، تصریح کرد: اینکه موفق عمل کردیم یا خیر را ما نمی توانیم بگوییم. به هر حال باشگاه روی لیست سرمربی بازیکن گرفت و از این بابت نیز تا 80، 90 درصد موفق بودیم. حالا اینکه سرمربی چه بازیکنانی را نیاز داشته، به بحث فنی بازمی گردد. باشگاه سعی می کند که نظرات کادرفنی را اجابت کند.

طارمی قطعا می ماند

گرشاسبی درباره اینکه مهدی طارمی در پرسپولیس می ماند یا خیر، گفت: با توجه به اینکه حضور این بازیکن در لیگ های اروپایی منتفی شده، او در پرسپولی می ماند. در ابتدای فصل نقل و انتقالات گفته بودند که این بازیکن اولویتش را روی لیگ های اروپایی گذاشته اما به نظر می رسد این موضوع منتفی است و طارمی در پرسپولیس ماندگار است. با حضور طارمی دیگر فکر می کنم کار پرسپولیس در نقل و انتقالات تقریبا به پایان رسیده است.

شاید رضاییان از برانکو مرخصی گرفته

وی در خصوص غیبت های غیرموجه رامین رضاییان خاطرنشان کرد: این بازیکن با پرسپولیس قرارداد دارد و من خیلی از وضعیتش خبری ندارم. بهتر است از آقای طاهری بپرسید اما شاید رضاییان از برانکو مرخصی گرفته و خیلی زود به تمرینات اضافه می شود.

مزایده نفت باید تکرار شود

عضو کمیته 3 نفره واگذاری باشگاه نفت درباره تکلیف این باشگاه اذعان داشت: بعد از نامه فدراسیون فوتبال دیگر انتقال نفت به باشگاههای شهرستانی و ملوان منتفی شد. قرار است مزایده دوم این باشگاه با حضور مشتریان تهرانی برگزار شود و من هم خبر جدیدی ندارم. بیشتر به سیاست مسئولان وزارت نفت برمی گردد که چه تصمیمی بگیرند.

احتمال انحلال نفت وجود دارد

گرشاسبی در پایان درباره احتمال انحلال نفت تهران گفت: بازهم به سیاست مسئولان نفت بازمی گردد که چه تصمیمی بگیرند. اگر خیلی زود مزایده نفت برگزار نشود، این احتمال وجود دارد و در آن صورت یک تیم دیگر جایگزین می شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter