در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

اعضای هیأت رییسه منتظر تاج هستند/فعلا سازمان لیگ رییس ندارد

پرسپولیس کلاب: عضو هیأت رییسه فدراسیون فوتبال گفت: هنوز فردی   از سوی رییس فدراسیون برای ریاست سازمان لیگ به هیأت رییسه معرفی نشده است.

کاظم طالقانی درباره اینکه چرا جانشینی برای مهدی تاج رییس پیشین سازمان لیگ معرفی نمی شود اظهار داشت: این به رییس فدراسیون بستگی دارد که فرد مورد نظرش را انتخاب و آن را به ما معرفی کند تا ما هم در جلسه هیأت رییسه در این باره تصمیم گیری کنیم.

اعضای هیأت رییسه منتظر تاج هستند/فعلا سازمان لیگ رییس ندارد
شنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۱ |
کد خبر : ۷۱۰۵ |
مصاحبه ها

  وی در پاسخ به این سئوال که با توجه به فاصله اندک باقیمانده تا آغاز رقابت های لیگ برتر از این نظر مشکلی بوجود نمی آید بیان داشت: چیزی به آغاز لیگ برتر زمان نداریم و بهتر است که هر چه زودتر تکلیف این موضوع روشن شود ولی با این وجود در همین مدت هم دبیر سازمان لیگ می تواند کارهای مربوطه را انجام دهد.

عضو هیأت رییسه فدراسیون فوتبال در این باره که آیا این موضوع نباید هرچه سریعتر رسیدگی شود گفت: این مسأله با نظر شخصی من حل و فصل نمی شود و باید تصمیم جمعی در ارتباط با رییس سازمان لیگ گرفته شود. ما همگی منتظر اعلام فرد منتخب رییس فدراسیون فوتبال هستیم تا بتوانیم درباره اش تصمیم گیری کنیم.

رییس هیأت فوتبال استان خوزستان همچنین در ارتباط با وضعیت نمایندگان این استان در لیگ برتر ابراز رضایت کرده و گفت: خوشبختانه هر سه تیم از نظر یارگیری و شرایط تمرینی در وضعیت خوبی بسر می برند و حس مسئولیت پذیری در قبال استان و مردم آن از سوی این سه تیم به خوبی رعایت شده است. امیدوارم این شرایط در طول فصل هم ادامه داشته باشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter