در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پانادیچ:دروازه بان های پرسپولیس ۴ ماه کار دارند

پرسپولیس کلاب: مربی دروازه بانان پرسپولیس گفت: دروازه بانان  تیم مان برای لیگ از هر نظر آماده می شوند.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس ایگور پانادیچ درباره آخرین وضعیت تمرینی تیم پپرسپولیس در کیف اظهار داشت: در این چند روز اخیر تمرینات پرفشاری را داشتیم و در واقع این فازی است که باید فشار زیاد باشد. شرایط برای کار عالی است. هتل مان هم خیلی خوب است و تمرینات با کیفیتی داریم.

پانادیچ:دروازه بان های پرسپولیس 4 ماه کار دارند
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۰ |
کد خبر : ۷۱۵۰ |
مصاحبه ها

وی درباره دروازه بانان تیم گفت: دروازه بانان در این مدت خیلی خوب و با کیفیت کار کردند. در نهایت می بینم که در آستانه شروع لیگ شوق زیادی دارند و با همه جدیت کار می کنند و باید به خوبی برای مسابقات آماده شوند.

مربی دروازه بانان پرسپولیس در این باره که دروازه بانان این تیم گفته اند تمرینات شان خیلی سنگین تر از تمرینات فصول قبل در تیم های دیگر بوده گفت: من نمی دانم آنها به چه ترتیب تمرین می کردند ولی اگر به روش ما ادامه بدهند قطعا با آمادگی کامل در اختیار تیم خواهند بود و آخر سر هم می گویم که آماده می شوند. من قطعا تا اینجا از کار آنها راضی هستم  خواسته ام این است که تغییرات در تکنیک شان بدهند و این ملکه ذهن شان بشود. البته این تغییرات در 15 روز امکان ندارد و باید سه تا چهار ماه کار کنیم تا به آنچه مد نظرمان است دست پیدا کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter