در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

بهروان:۴ هفته نخست لیگ برتر فشرده برگزار می شود

پرسپولیس کلاب: رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت:پرسپولیسی ها   به احترام شهدا گفتند در جام شهدا شرکت می کنند.

غلامرضا بهروان پس از قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: ما فقط دو روز نسبت به برنامه ای که قرار داشتیم لیگ را آغاز کنیم برنامه را تغییر داده ایم. شما اگر برنامه را نگاه کنید می بینید هفته به هفته مسابقات برگزار می شود و فقط چهار هفته اول کمی فشرده برگزار می شود.

بهروان:4 هفته نخست لیگ برتر فشرده برگزار می شود
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۸ |
کد خبر : ۷۱۵۸ |
مصاحبه ها

تیم ملی ما بازی های حساسی دارد. ما اردوهای تیم ملی را لغو کردیم که این به خاطر آن بود که بازیکنان تیم ها در ابتدای فصل در خدمت باشگاه ها باشند. 

وی افزود: اما تلاش کردیم کاری کنیم که نگرانی های تیم ملی برطرف شود و اردویی در ایتالیا برای این تیم تشکیل دادیم. تمهیدات اختصاصی برای تیم در نظر گرفتیم و ما طوری برنامه ریزی کرده ایم که از همین حالا مشخص باشد تیم هایی که ملی پوش دارند بیستم و بیست ویکم شهریور بازی دارند. تیم های لیگ برتری در فصل گذشته از مرحله یک شانزدهم وارد جام حذفی می شدند اما امسال برای آنکه بازی های بیشتری انجام شود از مرحله دوم به مسابقات وارد می شوند. 

بهروان خاطرنشان کرد: پرسپولیسی ها به احترام شهدا گفتند در جام شهدا شرکت می کنند انشاالله تا فردا صبح مشخص می شود که شرایط تیم های شرکت کننده چگونه خواهد بود.

وی درباره بازی پرسپولیس و سایپا در هفته اول گفت: سایپا ورزشگاه دستگردی را تهیه کرده و من قول می دهم ظرف 48 ساعت یا 24 ساعت آینده همه چیز را مشخص کنیم. 

بهروان درباره کی روش گفت:کی روش با تیم ملی قرارداد دارد و قطعا کارهای انجام شده و برنامه ریزی های لیگ را دنبال می کند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter