در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری: رضاییان باید برای ما بازی کند/ فرقی نمی‌کند مدیرعامل یا سرپرست باشم

پرسپولیس کلاب: سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از قرعه‌کشی  فصل جدید لیگ برتر فوتبال درباره وضعیت این باشگاه، پرونده رضاییان و انحلال تیم ب توضیح داد.

علی‌اکبر طاهری پس از قرعه‌کشی رقابت‌های فصل شانزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: مثل همیشه مراسم خوبی برگزار شد و تیم‌ها برنامه‌ خود را دانستند. فرقی نمی‌کند که ما در چه هفته‌ای با استقلال یا هر تیم دیگر بازی می‌کنیم چون همه هفته‌ها حساسیت خود را دارد.

طاهری: رضاییان باید برای ما بازی کند/ فرقی نمی‌کند مدیرعامل یا سرپرست باشم
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۵ |
کد خبر : ۷۱۶۲ |
مصاحبه ها

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره انحلال تیم ب این باشگاه هم گفت: قرار بود این تیم پشتیبانی تیم بزرگسالان باشد اما پس از رایزنی با هیات فوتبال استان تهران شرایطی که دنبالش بودیم تامین نشد و نمی‌توانستیم بازیکن بین دو تیم جابه‌جا کنیم. بنابراین تصمیم گرفتیم بازیکنانی را که مستعد هستند و شرایط سنی دارند در آکادمی به کار بگیریم.

طاهری درباره آخرین وضعیت پرونده رامین رضاییان هم گفت: طبق قرارداد او باید برای ما بازی کند. ما شکایت کرده‌ایم و اصلا هم کوتاه نمی‌آییم. قوانین و مقررات حکم می‌کند که رضاییان برای ما بازی کند. کمیته انضباطی به مسئله ورود می‌کند و در زمان خود با رضاییان برخورد می‌کنیم.

طاهری درباره هشدار وزارت ورزش به باشگاه‌های سرخ‌آبی برای تعیین مدیرعامل هم گفت: طبق قانون تجارت و اساسنامه باشگاه، هیات مدیره و مجمع می‌توانند مدیرعامل را انتخاب کنند یا نکنند. در یک سال اخیر هم گفتم که منصب‌ها به کسی ویژگی‌ اجرایی نمی‌دهد بلکه عملکرد مهم است. حالا پشت سر اسم من عنوان سرپرست باشد یا مدیرعامل ما افتخار می‌کنیم کارمان را انجام دهیم.

در ادامه خبرنگاری از طاهری پرسید که آیا درست است که وزیر ورزش قبل از تصدی وزارت در یک مجموعه‌; زیردست او کار می‌کرده است؟ طاهری پاسخ داد: من اصلا در شان خودم نمی‌دانم که این سوال را پاسخ دهم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter