در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تاج:بلیت فروشی را به سرخابی ها می دهیم/بین کی روش وایفمارک اختلاف نیست

پرسپولیس کلاب: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: گفته شده که شاید   تا اول شهریور کار صندلی گذاری ادامه پیدا کند.

مهدی تاج در مراسم بازدید از روند آماده سازی صندلی گذاری ورزشگاه آزادی اظهار داشت: ما اولویت مان 20 مرداد بود که صندلی گذاری تمام شود. ما در این مدت تقریبا بعضی روزها دو بار در روز به اینجا سر می زنیم اما با این وجود گفته شده که شاید تا اول شهریور کار صندلی گذاری ادامه پیدا کند.

تاج:بلیت فروشی را به سرخابی ها می دهیم/بین کی روش وایفمارک اختلاف نیست
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۴ |
کد خبر : ۷۱۶۵ |
مصاحبه ها

این فاصله 10 روزه برای اطمینان کامل شماره گذاری و صندلی گذاری است.

وی افزود: ما دنبال این هستیم که اگر استقلال و پرسپولیس زمینه این کار را فراهم کنند بلیت فروشی بازیهایشان را به هر دو باشگاه بدهیم که با صندلی های شماره دار هوادارانشان را در ورزشگاه پذیرایی کنند.

وی افزود: امیدوارم در این مدت این دو باشگاه از خود رغبت نشان دهند و اگر به تفاهم رسیدیم که سازمان لیگ بلیت فروشی را به آنها واگذار کنند به سرعت برای این کار اقدام کنیم.

تاج در این باره که امکان دارد تا پایان فصل بلیت ها فروخته شود گفت: سازمان لیگ دنبال همین مسائل است. باشگاه هایی که طرفدار دارند باید بلیت هایشان را یکجا به هوادارانشان بفروشند تا پول زودتر به دست باشگاه ها برسد و مشارکت هواداران انجام شود. ما بلیت ویژه را 5 هزار تومان کردیم و دو، سه بار هم این کار را امتحان کردیم که به تماشاگران وی آی پی شیرینی و چای هم دادیم که اتفاقا بدون مشکل هم برگزار شد.

وی دراین باره که اگر صندلی گذاری تا زمان مقرر انجام نشود چه اتفاقی می افتد گفت: شک ندارم در مدت زمانی که شرکت توسعه، تجهیز عنوان کرده صندلی گذاری تمام می شود. 

تاج درباره برنامه تیم ملی گفت: بعد از چهار بازی تیم ها در لیگ تیم ملی به ایتالیا و کمپ اصلی این تیم می رود و دوبازی تیم ملی هم در آنجا برگزار میشود.

وی درباره مخالفت هیات رئیسه با انتخاب اسدی به عنوان دبیرکل و عابدینی گفت: توصیه می کنم به رسانه ها و خودمان که اخلاق حرفه ای را رعایت کنیم. درباره این دو موضوع هم باید بگویم جناب کاظمی برای سرپرستی سازمان لیگ انتخاب خوبی بود که مورد استقبال همه قرار گرفت. فردی باتجربه که به همه کارها اشراف دارد. آقایان اصفی و براتی را هم در بخش های دیگر به کار گرفتیم و به ترتیب و با آرامش در حال تجهیز کمیته ها و سازمان های فدراسیون هستیم. آقای عابدینی را در سازمان اقتصادی به کار گرفتیم. سعی کردیم از افراد کارکشته در بخشهای موردنظر استفاده کنیم. چند تغییر دیگر هم در راه است که با روند آرام و منطقی آنها را انجام خواهیم داد. اینکه کاظمی به عنوان رئیس سازمان لیگ بماند به خاطر شرایط سنی شان ممکن نیست ولی قطعا به زودی یک نفر را به عنوان رئیس معرفی می کنیم تا در کنار کاظمی کار کند.

تاج درباره لباس تیم ملی گفت: پیراهن قبلی اصلا مورد تایید ما نبود. اما با برندهای دیگر هم در حال مذاکره هستیم و جای نگرانی وجود ندارد. دنبال شرایطی هستیم که یک لباس مناسب برای تیم ملی تهیه شود. 

وی درباره وضعیت کمپ تیم ملی گفت: خوشخبتانه همه بخش ها در حال تجهیز و آماده سازی هستند. این فقط برای تیم ملی بزرگسالان نیست و برای همه تیم هاست. هتل، استخر و همه چیز آن در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. 

تاج درباره ایفمارک گفت: یک جای خیلی خوب برای این مرکز در نظر گرفته شده است. هیج اختلافی بین کی روش و مسئولان ایفمارک وجود ندارد. روز گذشته من به فدراسیون کشتی رفتم و دست مریزادی به بچه های تیم ملی کشتی گفتم. وقتی در کمپ تیم ملی بودیم از من سوال شد که برای بازی های تیم ملی هواپیما چارتر می کنید. بعد دیدم که در رسانه ای از قول من نوشته اند که مهدی تاج در اردوی تیم ملی کشتی گفته برای ملی پوشان این رشته هواپیما چارتر می کند. این رفتارها مناسب رسانه ها نیست.

وی درباره نکونام گفت: برای استفاده از تجربیات جواد نکونام هم تفکراتی داریم که درباره اش در حال بررسی هستیم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter