در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس نگذاردکاسه صبرذوب آهن لبریز شود/گفتندبدهی پرسپولیس سنگین است

پرسپولیس کلاب: معاون فنی باشگاه ذوب آهن گفت:طبیعی است  که تمام تیمها دوست دارند در هفته های ابتدایی با تیمهایی مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی روبرو نشوند.

احمد فقیهی در رابطه با بازگشت یحیی گل محمدی از سفر برزیل اظهار داشت: گل محمدی در این سفر 3 بازیکن برزیلی را مدنظر قرار داده که از میان آنها 2 نفر را جذب خواهیم کرد. این بازیکنان با توجه به نیاز تیم در پست های مختلف جذب می شوند و با جذب آنها دیگر پرونده نقل و انتقالات را می بندیم تا اگر نیم فصل نیازی داشتیم، رفع کنیم.

پرسپولیس نگذاردکاسه صبرذوب آهن لبریز شود/گفتندبدهی پرسپولیس سنگین است
جمعه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۰ |
کد خبر : ۷۱۹۲ |
مصاحبه ها

وی درباره قرعه کشی لیگ برتر عنوان کرد: طبیعی است که تمام تیمها دوست دارند در هفته های ابتدایی با تیمهایی مثل استقلال، پرسپولیس، سپاهان و تراکتورسازی روبرو نشوند. با این حال امسال قرعه خوبی برای ما در آمده بود.  

معاون فنی باشگاه ذوب آهن درباره اینکه این باشگاه اعلام کرده می تواند جلوی بازی کردن مسلمان برای پرسپولیس را بگیرد، تصریح کرد: قبلا آذری در این باره صحبت کرده و موضع خود را  گفته است. ما در میانه های فصل گذشته می توانستیم این بحث را پیگیری کنیم اما به خاطر اینکه هواداران پرسپولیس نگویند اصفهانی ها برایمان سنگ اندازی کردند، این موضوع را به آخر فصل موکول کردیم.

وی همچنین افزود: الان هم نه باشگاه پرسپولیس قبول می کند که مبلغ رضایت نامه مسلمان را بدهد و نه سازمان لیگ بدهی این تیم را می پذیرد. سازمان لیگ هم می گوید پرسپولیس مبلغ قابل توجهی را به ما بدهکار است و نمی توانیم پولی بدهیم. با این حال آذری با طاهری صحبت کرده اما هنوز جواب قطعی به ما نداده اند. ذوب آهن بابت مسلمان 250 میلیون و برای حق رشد صادقیان بیش از 100 میلیون طلبکار است.

فقیهی در پایان گفت: دوست نداریم کار به آن مرحله برسد که جلوی بازی کردن مسلمان را بگیریم اما در این شرایط تا آخر ماجرا پیگیر هستیم. بالاخره آذری هم یک صبر و حوصله ای دارد و دیگر نمی توانیم بین باشگاه پرسپولیس و سازمان لیگ پاسکاری شویم. آنها نگذارند کاسه صبر ما لبریز شود. در ضمن مبلغ میلیاردی هم نیست که پرسپولیس نتواند آن را پرداخت کند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • حق زشد نمیدیم تا چشت در آد

    جمعه 25 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
  • ای خدا این اذری چی از جون ما میخاد حق رشد چی اخه <br />اینجوری باشه حق رشد یحیی هم بدید به ما دو تا جام حذفی هست تیمتون به اوج رسونده

    جمعه 25 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter