در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری:طارمی باید در ایران می ماند/از مهدی خواستیم ماجرا رسانه ای نشود

پرسپولیس کلاب: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:طارمی   سرمایه باشگاه پرسپولیس است و از بازیکنان خوب تیم ما که بهتر بود در کشور خودمان می ماند.

علی اکبر طاهری در گفت و گو با رادیو ورزش در خصوص قرارداد مهدی طارمی با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به اینکه قرارداد قبلی طارمی در پایان فصل 95-94 خاتمه پیدا می کرد به همین دلیل لازم دانستیم تا قراردادش را برای فصل های آینده با او تمدید کنیم.

طاهری:طارمی باید در ایران می ماند/از مهدی خواستیم ماجرا رسانه ای نشود
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۲ |
کد خبر : ۷۲۸۰ |
مصاحبه ها

توافقاتی هم صورت گرفته بود که این کار صورت بگیرد. حتی نوشته ای هم در این باره بین ما مرقوم شد.

وی افزود: با این همه طارمی علاقه مندی اش را به ما نشان داد که می خواهد به لیگ های اروپایی و خارج از ایران بپیوندد. به همین خاطر این مسائل به وجود آمد. علیرغم اینکه در روزهای آخر هم این مسائل به وجود آمد و به همین خاطر و براساس همین موارد ما دنبال این بودیم که آن توافقات و تفاهماتی که بین ما صورت گرفته بود پابرجا بماند. به همین خاطر ما به او اعلام کردیم که در پرسپولیس بماند. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: طارمی سرمایه باشگاه پرسپولیس است و از بازیکنان خوب تیم ما که بهتر بود در کشور خودمان می ماند و در باشگاه پرسپولیس به فوتبالش می پرداخت. به این دلیل از او خواستیم این ماجرا رسانه ای نشود و تلاشمان را کردیم که این بازیکن را در مملکت خودمان نگه داریم. بر همین اساس مذاکرات دوباره ای که با او داشتیم الحمدالله به جایی ختم شد که طارمی به لیگ ما برگردد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • pic.ir/images/owayb2mupoaeuh64wwm4.gif" alt="http://8pic.ir/images/owayb2mupoaeuh64wwm4.gif" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    حدود 2 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter