در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نصیرزاده:محرومیت طارمی فعلا مشخص نیست/ممکن است ماجرای آزمون تکرار شود

پرسپولیس کلاب: کارشناس حقوقی فوتبال گفت:تا زمانی که   از قرارداد طارمی با باشگاه ریزه اسپور ترکیه باخبر نباشیم نمی توانیم درباره محرومیت یا عدم محرومیت او صحبتی را انجام دهیم.

هوشنگ نصیرزاده دررابطه با اینکه مهدی طارمی بدون فسخ قراردادش با تیم ریزه اسپور ترکیه به تهران بازگشته و قصد دارد در تمرینات پرسپولیس شرکت کند اظهار داشت: نه من و نه هیچ کارشناس حقوقی دیگری در ایران وقتی از مفاد قرارداد طارمی با باشگاه ترکیه ای خبر ندارد و نمی داند که این بازیکن در چه صورتی اجازه فسخ قرارداد با باشگاهش را داشته است نمی تواند نظری درباره شرایط فعلی او بدهد.

نصیرزاده:محرومیت طارمی فعلا مشخص نیست/ممکن است ماجرای آزمون تکرار شود
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۱ |
کد خبر : ۷۲۸۲ |
مصاحبه ها

 

وی افزود: باید مشخص شود که مهدی طارمی در قرارداد اولیه خود با باشگاه ریزه اسپور روی چه مواردی برای فسخ قراردادش تاکید کرده است. اصلا شاید طارمی بندی را داشته که در صورت شلوغی های ترکیه میتوانسته از ریزه اسپور جدا شود. بهتر است تا زمانی که به صورت مستند از قرارداد مهاجم ایرانی باخبر نشدیم صحبتی در این باره انجام ندهیم. 

کارشناس حقوقی فوتبال در پاسخ به این سوال که ممکن است اتفاقی که برای سردار آزمون در روسیه رخ داده برای طارمی نیز تکرار شود تصریح کرد: ممکن است چنین اتفاقی برای طارمی هم بیفتد که با تیم دیگری قرارداد داشته اما در تمرین پرسپولیس شرکت می کند. با این حال باز هم می گویم نظر قاطعی نمی توانم درباره وضعیت طارمی بدهم و بگویم که احتمال محرومیت او وجود دارد یا خیر.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • pic.ir/images/owayb2mupoaeuh64wwm4.gif" alt="http://8pic.ir/images/owayb2mupoaeuh64wwm4.gif" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    حدود 2 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter