در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

خوردبین:آن بطری ها کسی را نمی کشت/این رفتار پاسخ به استقلالی ها بود

پرسپولیس کلاب: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بطری هایی  که دیروز پرتاب شد کسی را به کشتن نمی داد.

محمود خوردبین درباره بازگشت کمال کامیابی نیا به تمرین پرسپولیس اظهار داشت: کمال امروز صبح به باشگاه رفت و صحبت کرد.مشکل او دیگر حل شد و در کنار ما خواهد ماند.

خوردبین:آن بطری ها کسی را نمی کشت/این رفتار پاسخ به استقلالی ها بود
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ - ۱۹:۵۶ |
کد خبر : ۷۵۱۹ |
مصاحبه ها

وی درباره پرداخت قسط اول بازیکنان از سوی باشگاه پرسپولیس و تاخیر در پرداخت به سرخپوشان گفت: قرار است تا فردا صبح بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شود.

سرپرست پرسپولیس درباره اتفاقات حاشیه ای دیدار دیروز سرخپوشان مقابل خونه به خونه خاطرنشان کرد: من فکرش را می کردم که آن جمعیت به ورزشگاه بیاید. البته من نمی خواهم بگویم این کارها و رفتارها خوب است اما در هرحال هر عملی یک عکس العمل دارد. وقتی تماشاگران استقلال به مهرداد میناوند توهین کردند تماشاگران ما چنین عکس العملی نشان دادند.در واقع اتفاقات دیروز عکس العمل به رفتار استقلالی ها بود.

خوردبین در پاسخ به این سوال که فکر نمی کنید اگر یکی از آن بطری ها به محسن فروزان برخورد می کرد او را به کشتن می داد تصریح کرد: مطمئن باشید آن بطری ها کسی را نمی کشد. باز هم می گویم چنین رفتارهایی را تایید نمی کنم و خودم مخالف توهین به بازیکن هستم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • دو سال قبل واسه فوت پدر بزرگش اومده بود محله پدریش طوری قیافه میگرفت انگار مسی یا روتالدو خدایا این کیسه چه موجوداتی تحویل میده ادم میکروب یا ویروس باشه اما کیسه نشه واقعا خدا هم از خلقت این موجودات پشیمانه لامصبا چقدر چندش و حقیرن

  پنج شنبه 31 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
 • در تعجبم این جماعت کیسه هیچی شون شبیه ادما نیست اون از اسطوره ساختگیشون که سه بار در حساس ترین موقعیت تیمش رو و بخاطر چند دلار به عربا فروخت و هوادارا رو با با پهن هموار کرد اما در عوض یه مشت بی عقل اسطوره صداش میکنن اینم از این بچه قرطی که زمان دایی داشت خودش رو جر میداد بیاد پرسپولیس حالا دم در اورده جالبه این محسن فروزان تو دبیرستان توحید خمام با بچه های دیگه بخاطر کل کل سر پرسپولیس همش در حال شر بازی و دعوا بود حالا با یه سال بازی تو کیسه که اخرش مثل اشغال انداختنش بیرون دم از تعصب میزنه

  پنج شنبه 31 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
 • کرم ازخودفروزانه برای خودشیرینی پیش اسدقلالیها علیه پرسپولیس مصاحبه میکنه
  <br />حالا خوبه اونا هم محلش نمیذارن gif{2} gif{2}

  پنج شنبه 31 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
 • مهمان - علیرضاعزیزی

  کرم ازخودفروزانه برای خودشیرینی پیش اسدقلالیها علیه پرسپولیس مصاحبه میکنه

  چهارشنبه 30 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2}

  چهارشنبه 30 تیر 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter