در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

انصاری: خیلی‌ها می‌توانستند مرد سال اخلاق شوند/ این جایزه مجبورم می‌کند با اخلاق‌تر باشم

پرسپولیس کلاب:مرد سال اخلاق ایران گفت: خیلی‌ها می‌توانستند به عنوان مرد سال اخلاق انتخاب شوند، اما خوشحالم که این جایزه قسمت من شد.

محمد انصاری درباره انتخابش به عنوان مردم سال اخلاق فوتبال ایران، گفت: واقعاً از گرفتن این جایزه خوشحالم، هرچند که به نظرم خیلی‌ها می‌توانستند به این عنوان برسند، البته من معیار انتخاب برترین‌ها را نمی‌دانم، اما به هر حال قسمت من شد که این عنوان به من برسد.

انصاری: خیلی‌ها می‌توانستند مرد سال اخلاق شوند/ این جایزه مجبورم می‌کند با اخلاق‌تر باشم
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۳:۳۷ |
کد خبر : ۷۵۸۴ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: از همه کسانی که مرا انتخاب کردند، ممنونم، اما با گرفتن این جایزه مجبورم خیلی بااخلاق‌تر باشم و این موضوع کار من را سخت‌تر می‌کند.

مدافع پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اهدای جایزه اخلاق به بازیکنان چقدر می‌تواند در تفکر بازیکنان در بهبود اخلاق در فوتبال تأثیر داشته باشد، اظهار داشت: همان‌طور که محسن ترکی گفت، فصلی که گذشت لیگ آرامی بود و امیدوارم فصل آینده  هم به همین اندازه لیگ بی‌حاشیه و خوبی داشته باشیم. قطعاً اهدای جایزه اخلاق به بازیکنان، باعث می‌شود تا بازیکنان ملاحظه بیش‌تری در رفتار خود داشته باشند و این می‌تواند بازیکنان را به‌نوعی تشویق کند.

انصاری در مورد اینکه چه توصیه‌ای برای بازیکنان دیگر دارد، گفت:  کوچک‌تر از آن هستم که بخواهم به کسی توصیه کنم. خوشبختانه همه بازیکنان عاقل و بالغ هستند و خودشان می‌دانند اگر به داوری‌ها کم‌تر اعتراض کنند، تنش‌ها کم‌تر می‌شود. از طرف دیگر باید امیدوار باشیم که حس احترام متقابلی بین بازیکنان و مربیان وجود داشته باشد و همه به هم احترام بگذارند.

وی در مورد وضعیت پرسپولیس در آستانه بازی با سایپا خاطرنشان کرد: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و با صد درصد توان‌مان به مصاف سایپا خواهیم رفت. ما همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با یک بازی خوب لیگ را با برد آغاز کنیم.

مرد سال اخلاق ایران در مورد سایپا هم افزود: سایپا همیشه حریف قابل‌احترامی برای پرسپولیس بوده و در همه لیگ‌ها حرفی برای گفتن داشته است. این تیم امسال روند روبه‌رشدی داشته است و با حضور حسین فرکی که کارنامه‌دار است، قطعاً شرایط بهتری خواهد داشت. بازیکنانی مثل مسعود حسن‌زاده،‌سیامک کوروشی و... که از دوستان من هستند، به این تیم پیوسته‌اند و قطعاً کار همه تیم‌ها مقابل سایپا سخت خواهد بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • خداییش این بچه اخر فهم و شعور و اخلاقه کاملا هم بی حاشیه و با تعصبه خدا پشت و پناهش باشه در ضمن خاک بر سر هر چی کیسه کش میدونم ربطی نداشت ولی چون واقعیت داشت ذکر کردم

    یکشنبه 03 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • [img]http://files.namnak.com/aup/9412/20_pics/%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%B5%D8%A7%D8%B1%DB%8C.jpg[/img]<br /><br /> gif{}31 gif{}31

    یکشنبه 03 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • عشقمیییی به مولا gif{}31

    یکشنبه 03 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter