در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

خمارلو:لوبانف در اردوی پرسپولیس است/پول ذوب آهن را سازمان لیگ می دهد

پرسپولیس کلاب: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: دروازه بان   ازبکستانی تیم صبح امروز برای تمدید گذرنامه اش با اطلاع سرپرست تیم اردو را ترک کرد.

پندار خمارلودرباره خبر خروج الکساندر لوبانف از اردوی تیم پرسپولیس و دلیل آن اظهار داشت: لوبانف در حال حاضر در اردوی تیم حضور دارد. او صبح امروز با اطلاع کادر فنی و سرپرست تیم برای تمدید گذرنامه و رفع مشکل اقامتش در ایران با وسیله ای که باشگاه در اختیارش قرار داد ظرف کمتر از یک ساعت از اردو خارج و با حل مشکلش مجددا به هتل محل اقامت تیم مراجعه کرد.

خمارلو:لوبانف در اردوی پرسپولیس است/پول ذوب آهن را سازمان لیگ می دهد
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۵ |
کد خبر : ۷۶۰۸ |
مصاحبه ها

وی همچنین درباره حضور کنعانی زادگان در ترکیب تیم استقلال خاطرنشان کرد: موضع باشگاه پرسپولیس در قبال این بازیکن تغییر نکرده و ما همچنان معتقدیم باشگاه استقلال برای قرارداد با این بازیکن باید با پرسپولیس مذاکره می کرد. شکایتی که پرسپولیس در این باره انجام داده در سازمان لیگ موجود است و ما تا رسیدن به حق مان این بحث را از بخش حقوقی باشگاه پیگیری می کنیم. 

مدیر روابط عمومی پرسپولیس در ارتباط با موضع باشگاه ذوب آهن در قبال ممانعت از بازی مسلمان به خاطر عدم پرداخت حق رشدش به این باشگاه اصفهانی بیان داشت: این موضوع پیش از این از سوی سازمان لیگ حل شده و طبق مذاکراتی که مسئولان سازمان لیگ با باشگاه ذوب آهن داشتند مقرر شده از محل درآمدهای باشگاه پرسپولیس مبلغ موردنظر به حساب ذوب آهن ریخته شود. 

خمارلو ادامه داد: تعجب آور این است که مسئولان باشگاه ذوب آهن همیشه روز بازی پرسپولیس به یاد این بحث می افتند. البته این اتفاق در روزهایی که مقابل این تیم، سپاهان و یا بازیهای حساس قرار است به میدن برویم مطرح می شود. مسئولیتی از این نظر بر عهده باشگاه پرسپولیس نیست و سازمان لیگ پول ذوب آهن را پرداخت می کند.

این مقام مسئول در باشگاه پرسپولیس در واکنش به انتشار خبر یک سایت ازبکستانی درباره بازگشت لوبانف به پاختاکور ازبکستان توضیح داد:این بازیکن تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارد و کادر فنی نسبت به همراهی اش با تیم اعلام نیاز کرده. بنابراین بحث خروج لوبانف از فهرست بازیکنان پرسپولیس صحت ندارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter