در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:می دانستیم بازی سختی داریم/از بازیکنان انتظار کار مضاعف دارم

پرسپولیس کلاب: سرمربی پرسپولیس گفت:می دانستیم بازی   خیلی سختی در انتظارمان است.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از بازی مقابل سایپا اظهار داشت: اولین برد در اولین بازی برایمان خیلی مهم بود. آن هم در برابر تیم بزرگی چون سایپا. شما دیدید این برد چگونه شادی را به هواداران ما هدیه داد. می دانستیم بازی خیلی سختی در انتظارمان است.

برانکو:می دانستیم بازی سختی داریم/از بازیکنان انتظار کار مضاعف دارم
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۲۳:۰۸ |
کد خبر : ۷۶۲۱ |
مصاحبه ها

وی افزود: اول فصل است و تیم ها به دنبال شرایط ایده آل خود هستند. لازم است تبریک بگویم به بازیکنانم که بسیار با نظم بودند و کنترل بازی را در اکثر دقایق بازی در اختیار داشتند. یک بار دیگر به نفراتم تبریک می گویم که چنین برد سختی کسب کردند. طبیعی است از آن ها برای بازیهای بعد انتظار کار مضاعف دارم.

برانکو درباره حضور طارمی در زمین به عنوان بازیکن تعویضی خاطرنشان کرد: طارمی عملا دو ماه است که تمرین ندارد. فاصله بین مهاجمان هم کم است اما تلاش خود را می کنیم که او زودتر برگردد. او بسیار با کیفیت است و دیدید در اندک زمانی که در زمین بود چند حرکت خوب انجام داد.

برانکو در خاتمه درباره استفاده از امیری به عنوان مهاجم خاطرنشان کرد: ما عادت ندارم درباره بازیکنی خاص صحبت کنم اما همین که امیری را به عنوان مهاجم استفاده کردم نشان می دهد چه اعتمادی به وی دارم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • gif{}28 gif{}28 v gif{}28 gif{}28 gif{}28 gif{}28 gif{}28 v gif{}28

  چهارشنبه 13 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • حوب چشم و گوشتونو باز کنید ببینید چی میگم.<br />همون لحظه ای که پیمان یوسفی گفت "به ورزشگاه بریم و همراه بشیم با عادل فردوسی پور" با خودم گفتم این عادل فردوسی پور نامرد تا کرج رفته که فقط و فقط از همین بازی اول شروع کنه به حاشیه سازی برای تیم.<br />مشکلات بین بازیکنا ور اراجیف دیگه ای که امثال این آقا میگن هیچ اهمیتی نداره. حتا اگه واقعیت هم داشته باشه به امثال کیروشی پور هیچ ربطی نداره.<br />این آقا و همدستای بی همه چیزش میخوان برانکو رو زمین بزنن<br />لطفا شماها آب به آسیاب اینا نریزید

  چهارشنبه 06 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2} gif{2}

  چهارشنبه 06 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2}

  سه شنبه 05 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter