در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خوردبین:نمی دانم به شایعه اختلاف میان بازیکنان بخندم یا گریه کنم

پرسپولیس کلاب: سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عده ای  شایعه می سازند تا تیم ما را بهم بریزند.

محمود خوردبین درباره آخرین وضعیت پرسپولیس برای بازی مقابل فولاد اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و بازیکنان یکدل و با انگیزه می خواهند دومین برد را به هواداران تقدیم کنند. این تیم که من می بینم می تواند فولاد را هم مثل سایپا شکست دهد.

خوردبین:نمی دانم به شایعه اختلاف میان بازیکنان بخندم یا گریه کنم
شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۹ |
کد خبر : ۷۶۷۸ |
مصاحبه ها

وی درباره دلخوری برانکو ایوانکوویچ از انتشار لیست قرارداد بازیکنان بیان داشت: من به برانکو حق می دهم. او دیروز خیلی ناراحت بود چون اعتقاد دارد نباید وارد حریم خصوصی افراد شد. من خودم چیزی برای پنهان کردن ندارم ولی نظرم این است که سازمان لیگ باید قبل از این کار هماهنگی های لازم را انجام می داد. به نظر من انتشار لیست ورود به مسایل خصوصی بازیکنان ما بود و به همین دلیل هم کادر فنی و هم بازیکنان گلایه داشتند.

سرپرست تیم پرسپولیس درباره شایعات اخیر مبنی بر اختلاف چند بازیکن این تیم با امید عالیشاه خاطرنشان کرد: نمی دانم بخندم یا اظهار تاسف کنم. من به این بچه ها نزدیک هستم و اگر مساله ای بین شان بود اول از همه خود من متوجه می شدم. اینها رابطه خیلی خوبی با هم دارند ولی متاسفانه عده ای می خواهند با به راه انداختن چنین شایعاتی جو تیم ما را بهم بریزند. 

خوردبین درباره ماجرای کوتاه کردن موی سر توسط 4 پرسپولیس گفت: من در جریان نبودم و به ما هم ارتباطی نداشت که آنها می خواهند چه مدلی موهای خود را اصلاح کنند فقط وقتی که آنها را دیدم گفتم چقدر خوش قیافه شده اید. بهتر است همیشه موهایتان را کوتاه کنید. این مسایل به خود افراد برمی گردد و خود من در دوران بازیگری ام گاهی مو بلند می کردم و گاهی سبیل می گذاشتم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter