در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری: روابط عمومی موضع باشگاه را اعلام می‌کند/ می‌خواستیم تولیدی لباس‌هایمان داخلی باشد

پرسپولیس کلاب: سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید به   دلیل نداشتن فرصت کافی از روابط عمومی این باشگاه خواسته که موضع او را به رسانه‌ها بیان کند.

علی اکبر طاهری در نشست خبری خود در باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: من فرصت کافی برای پاسخ دادن به تماس‌های تلفنی را ندارم و از طرفی هم رسانه‌ای هم نیستم و به همین دلیل از چند وقت اخیر از روابط عمومی خواستم که موضع باشگاه را در مورد مسائل مختلف بیان کند.

طاهری: روابط عمومی موضع باشگاه را اعلام می‌کند/ می‌خواستیم تولیدی لباس‌هایمان داخلی باشد
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۱ |
کد خبر : ۷۷۲۴ |
مصاحبه ها

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت تولیدکننده پیراهن‌های این تیم اظهار کرد: قرار بود یک شرکت خارجی لباس‌های تیم را تامین کند، اما در این کار با مشکلاتی مواجه شدیم به صورتی که در اردوی راس الخیمه با کمبود لباس روبرو شدیم و عملا وارد چالش بزرگی شدیم که فصل قبل دعوای حقوقی ایجاد کرد، اما پارسال شرایط بهتر شد و لباس ها را از برند دیگری تامین کردیم که باشگاه از این مساله سود برد.

او ادامه‌ داد: در مساله تامین لباس‌ها سعی کرده‌ایم با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری کار را با تولید داخل گره بزنیم. در حالی که می‌توانستیم از لوازم خارجی استفاده کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br />علی کریمی رامین رو فالو کرد و بخشید ، ما هواداران هم باید ببخشیمش gif{}27 <br /><br />حمله همه جانبه هواداران پرسپولیس به این پیج ها برای بازگشت رامین رضاییان gif{2} <br /><br />باید فشار بیاریم تا باشگاه مجبور بشه رامین رو برگردونه gif{2} <br /><br />وگرنه رامین می ره تو تیم یکی از رقیبامون. :-* <br /><br />اینستاگرام برانکو: ivankovic_branko<br /><br />اینستاگرام هدایتی: hosseinhedayatidoolabi<br /><br />اینستاگرام کریم باقری: karimbagherii6<br /><br />اینستاگرم علی کریمی: aliiiiiiiikarimi8<br /><br />اینستاگرام رامین رضاییان: raminrezaeian<br /><br />اینستاگرم علی پروین: aliparvin07<br /><br />اینستاگرم حسیین خبیری: khabiri.hossein<br /><br />اینستاگرام باشگاه پرسپولیس: fcperspolis_official<br /><br />pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" alt="http://8pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    سه شنبه 12 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    سه شنبه 12 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter