در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کاشانی:این پرسپولیس قهرمان می شود/رضاییان برگردد ولی دیگر اشتباه نکند

پرسپولیس کلاب: رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: اگر  پرسپولیس باشگاه باشد رامین رضائیان را با شکلی که از این تیم جدا شد دیگر به جمع خود نمی پذیرد.

جعفر کاشانی درباره تساوی شب گذشته پرسپولیس مقابل فولاد اظهار داشت: متاسفانه بازی را به طور کامل ندیدم اما فکر می کنم گلی که فولاد به ثمر رساند مشکل نداشت البته بازیکن حریف با دست به صورت دفاع تیم ما زد ولی خطایش طوری نبود که داور آن را بگیرد.

کاشانی:این پرسپولیس قهرمان می شود/رضاییان برگردد ولی دیگر اشتباه نکند
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۱ |
کد خبر : ۷۷۲۶ |
مصاحبه ها

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: در این دو بازی تیم را منسجم و رو به رشد دیدم. قطعا پرسپولیس هفته به هفته بهتر خواهد شد. بی دلیل این حرف را نمی زنم. فصل قبل هم در ابتدای مسابقات جزو معدود نفراتی بودم که به پرسپولیس امید داشتم و حالا هم معتقدم بازیکنان این تیم مستعد قهرمانی هستند.

وی افزود: البته رسیدن به قهرمانی شرایطی را می خواهد که اگر آن نباشد به دست نمی آید. همیشه گیاه در شرایطی رشد می کند که همه چیز برایش مهیا باشد. در غیر انی صورت هیچ گیاهی قد نمی کشد و رشد نمی کند. امیدارم شرایط مدنظر برای رسیدن پرسپولیس به قهرمانی فراهم باشد.

کاشانی در این باره که تکلیف مدیرعاملی طاهری چه زمانی مشخص خواهد شد توضیح داد: عنوان به کسی شخصیت نمی دهد بلکه این آدم ها هستند که در پویایی یک پست به آن جایگاه و اعتبار می بخشند. قطعا بهترین تصمیم درباره موضوع مدیریتی در باشگاه پرسپولیس اتخاذ خواهد شد. مهم این است که شرایط برای حرکت رو به جلوی تیم مهیا باشد.

رئیس هیات مدیره باشگاه درباره اینکه رامین رضائیان برای بازگشت به پرسپولیس اقدام کرده گفت: اگر پرسپولیس باشگاه باشد کسی که از آن جدا شده و رفته دیگر راه برگشتی به پرسپولیس ندارد. باشگاه پرسپولیس دارای شخصیت بالایی در نظام اجتماعی ماست که قطعا رامین رضائیان این موضوع را به خوبی درک نکرده بود که به این شکل باشگاهش را رها کرده و رفت.

 وی اضافه کرد: این بچه ها بدون کار فرهنگی در ورزش رشد کردند و متاسفانه به این درک نرسیده اند که اگر هم قرار بر ترانسفر شدن باشد قطعا باشگاه می تواند این کار را به نحو شایسته ای برایشان انجام دهد و در همه مراحل حامی شان باشد. اینکه بازیکن سرخود بخواهد کاری کند نتیجه اش همین می شود که حالا رامین رضائیان به آن دچار شده است.

کاشانی در ارتباط با همین بحث و ابراز ندامت بازیکن جوان پرسپولیس گفت: البته نباید همه درها را به روی این بازیکنان جوان بست. قطعا او چون به لحاظ فرهنگی در باشگاهی رشد پیدا نکرده دست به چنین کاری زده است. به همین خاطر امیدوارم شرایط طوری پیش برود که بتواند به تیمش برگردد ولی دیگر دچار لغزش و اشتباه نشود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br />علی کریمی رامین رو فالو کرد و بخشید ، ما هواداران هم باید ببخشیمش gif{}27 <br /><br />حمله همه جانبه هواداران پرسپولیس به این پیج ها برای بازگشت رامین رضاییان gif{2} <br /><br />باید فشار بیاریم تا باشگاه مجبور بشه رامین رو برگردونه gif{2} <br /><br />وگرنه رامین می ره تو تیم یکی از رقیبامون. :-* <br /><br />اینستاگرام برانکو: ivankovic_branko<br /><br />اینستاگرام هدایتی: hosseinhedayatidoolabi<br /><br />اینستاگرام کریم باقری: karimbagherii6<br /><br />اینستاگرم علی کریمی: aliiiiiiiikarimi8<br /><br />اینستاگرام رامین رضاییان: raminrezaeian<br /><br />اینستاگرم علی پروین: aliparvin07<br /><br />اینستاگرم حسیین خبیری: khabiri.hossein<br /><br />اینستاگرام باشگاه پرسپولیس: fcperspolis_official<br /><br />pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" alt="http://8pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    سه شنبه 12 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    سه شنبه 12 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter