در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

زادمهر: برای رضائیان بهترین تصمیم را می‌گیریم/ برانکو به بازیکنان اوکراینی خیلی اعتقاد دارد!

پرسپولیس کلاب: عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در  مورد رامین رضائیان به دنبال بهترین تصمیم هستیم و در چارچوب سیاست‌های باشگاه حرکت خواهیم کرد.

محمدرضا زادمهردرخصوص جلسه برگزار شده امروز در باشگاه پرسپولیس که با حضور برانکو و جعفر کاشانی انجام شد، گفت: امروز یک جلسه کلی در باشگاه را برگزار کردیم و راجع به موارد مختلفی به صحبت مشغول شدیم. یکی از بحث‌های مهم امروز بحث جذب دروازه‌بان بود و همچنین درباره موارد مختلفی بحث و بررسی صورت گرفت.

زادمهر: برای رضائیان بهترین تصمیم را می‌گیریم/ برانکو به بازیکنان اوکراینی خیلی اعتقاد دارد!
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۷ |
کد خبر : ۷۷۴۴ |
مصاحبه ها

وی درباره جذب دروازه‌بان هم اظهار داشت: رزومه چند دروازه‌بان در دست بررسی است و سعی می‌کنیم بهترین گزینه را انتخاب کنیم. البته دروازه‌بان اوکراینی مشغول تمرین است و او هم یکی از گزینه‌های پیوستن به پرسپولیس خواهد بود. 

زادمهر تصریح کرد: ما معمولا در باشگاه جلسات متعددی داریم و باید بگویم جلسه امروز جلسه کمیته فنی یا جلسه رسمی هیأت مدیره نبود. بلکه ما معمولا از این دست جلسات زیاد برگزار می‌کنیم. 

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که تکلیف رامین رضائیان با پرسپولیس به کجا خواهد رسید، اظهار داشت: موضوع رامین رضائیان مسئله‌ای است که روی آن مشغول بحث و بررسی هستیم. به هر حال در چارچوب سیاست های باشگاه باید یک تصمیم درست گرفته شود. ما در باشگاه کمیته فنی و اتاق فکر داریم و در خصوص این موارد همه چیز را بررسی خواهیم کرد. البته به دنبال این هستیم تا یک تصمیم درست در باره آن بگیریم. 

زادمهر در مورد 2 بازیکن اوکراینی پرسپولیس و انتقادهایی که به نحوه بازی آنها وارد شده است، افزود: ما که با برانکو صحبت کردیم فهمیدیم که او خیلی به این دو بازیکن اعتقاد دارد!

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br />حمله همه جانبه پرسپولیسی ها به پیج های زیر برای بازگشت رامین رضاییان gif{2} <br /><br />پارسال لجبازی شد و سید جلال رو نگرفتیم و چوبش رو پرسپولیس خورد. :-| <br /><br />نباید بزاریم باز هم این لجبازی این دفعه سر رامین رضاییان به پرسپولیس ضربه بزنه. :sad: <br /><br />چطور برای ربیع خواه (!) جا هست اما برای دفاع راست تیم ملی جا نداریم؟ :-| <br /><br />باید فشار بیاریم تا باشگاه مجبور بشه رامین رو برگردونه gif{2} <br /><br />وگرنه رامین می ره تو تیم یکی از رقیبامون. :-* <br /><br />اینستاگرام برانکو: ivankovic_branko<br /><br />اینستاگرام هدایتی: hosseinhedayatidoolabi<br /><br />اینستاگرام کریم باقری: karimbagherii6<br /><br />اینستاگرم علی کریمی: aliiiiiiiikarimi8<br /><br />اینستاگرام رامین رضاییان: raminrezaeian<br /><br />اینستاگرم علی پروین: aliparvin07<br /><br />اینستاگرم حسیین خبیری: khabiri.hossein<br /><br />اینستاگرام باشگاه پرسپولیس: fcperspolis_official<br /><br />pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" alt="http://8pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" /><br />

    حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    حدود 1 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter