در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

طاهری:الزامات مربوط به رضاییان باید طی شود/یک بازیکن می رود

پرسپولیس کلاب: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:حضور رضاییان  در پرسپولیس الزاماتی دارد که باید رعایت شود.

علی اکبر طاهری درباره آخرین وضعیت رامین رضاییان و حضور وی در پرسپولیس اظهار داشت:حضور رضاییان در پرسپولیس الزاماتی دارد که باید رعایت شود.رامین با تیم پرسپولیس قرارداد داشته و قراردادش را فسخ نکرده بوده که به تیم ریزه اسپور رفته و این خودش بار انضباطی دارد. نه تنها در باشگاه پرسپولیس، بلکه در فدراسیون فوتبال این روند باید طی شود.

طاهری:الزامات مربوط به رضاییان باید طی شود/یک بازیکن می رود
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۰:۰۶ |
کد خبر : ۷۷۴۹ |
مصاحبه ها

ما پیگیر این موضوع هستیم و از لحاظ فنی می دانیم که رامین بازیکن خوبی است ولی باید این مراحل طی شود. 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد:امروز هم جلسه ای داشتیم و به خاطر همین موضوع من کمی دیر آمدم چون قرار بود با رامین صحبت کنم.

وی درباره وضعیت گولچ نیز گفت:این موضوعی است که برانکو باید در باره آن تصمیم گیری کند. اگر ما بازیکنی بگیریم با نظر سرمربی است. مربی است که از بازیکن بازی می خواهد و می داند که باید او را در کدام پست بازی دهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه سرخپوشان برای جذب بازیکن جدید باید یک بازیکن را از فهرست خارج کنند گفت:این موضوع درست است. یک بازیکن باید از پرسپولیس برود تا رامین بیاید. این هم به چند جلسه صحبت با سرمربی احتیاج دارد. 

طاهری چند دقیقه ای هم با هواداران صحبت کرد و به آنها گفت موضوع بلیط فروشی و حضور در ورزشگاه با مسئولین وزارت ورزش مطرح شد.

وی گفت:قصد داریم تا شرایط مناسبی برای حضور هواداران در ورزشگاه داشته باشیم. همچنین مثل باشگاه های منچستر و چلسی هوادار بتواند همه ملزوماتش را از باشگاه تهیه کند. اگر هوادار بخواهد شال و کلاه با آرم باشگاه تهیه کند، بتواند نمونه اصلی ان را که زیر نظر باشگاه است بگیرد. همچنین برنامه ای داریم برای آن که هوادار بتواند صندلی خود را تا آخر فصل انتخاب کند و قسمت ها وی.آی.پی ورزشگاه را وسعت دهیم تا هوادارانی که می خواهند به تیم کمک کنند بتوانند با خرید بلیط جایگاه ویژه به تیم خودشان کمک کنند.

طاهری در پایان گفت:از هواداران می خواهم به هیچ عنوان به جز 3090 به هیچ سامانه ای پیامک ندهند.اگر هواداران پرسپولیس را دوست دارند و دوست دارند که این باشگاه موفق شود بدانند این سامانه تنها سامانه رسمی ماست.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • ربیع خواه یا ماهینی یا صادق محرمی باید برن

  پنج شنبه 14 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />حمله همه جانبه پرسپولیسی ها به پیج های زیر برای بازگشت رامین رضاییان gif{2} <br /><br />پارسال لجبازی شد و سید جلال رو نگرفتیم و چوبش رو پرسپولیس خورد. :-| <br /><br />نباید بزاریم باز هم این لجبازی این دفعه سر رامین رضاییان به پرسپولیس ضربه بزنه. :sad: <br /><br />چطور برای ربیع خواه (!) جا هست اما برای دفاع راست تیم ملی جا نداریم؟ :-| <br /><br />باید فشار بیاریم تا باشگاه مجبور بشه رامین رو برگردونه gif{2} <br /><br />وگرنه رامین می ره تو تیم یکی از رقیبامون. :-* <br /><br />اینستاگرام رامین رضاییان: raminrezaeian<br /><br />اینستاگرام برانکو: ivankovic_branko<br /><br />اینستاگرام هدایتی: hosseinhedayatidoolabi<br /><br />اینستاگرام کریم باقری: karimbagherii6<br /><br />اینستاگرم علی کریمی: aliiiiiiiikarimi8<br /><br />اینستاگرم علی پروین: aliparvin07<br /><br />اینستاگرم حسیین خبیری: khabiri.hossein<br /><br />اینستاگرام باشگاه پرسپولیس: fcperspolis_official<br /><br />pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" alt="http://8pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" /><br />

  پنج شنبه 14 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />ایول دکی جون GIF{}56 <br /><br />ربیع خواه یا یک نفر از بین خارجی ها باید از لیست خارج بشه GIF{}56
  <br />ربیع خواه باید خارج بشه gif{}33

  پنج شنبه 14 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />ایول دکی جون GIF{}56 <br /><br />ربیع خواه یا یک نفر از بین خارجی ها باید از لیست خارج بشه GIF{}56

  چهارشنبه 13 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2}

  چهارشنبه 13 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter