در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

زادمهر:سفر پرسپولیس به آمریکا منتفی نشده است

پرسپولیس کلاب: عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: سفر  پرسپولیس به آمریکا منتفی نشده است.

محمد زادمهردرباره دیدار روز گذشته پرسپولیس برابر گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: بازی دیروز همانطور که انتظار می رفت با کیفیت برگزار شد و بچه ها توانستند به سه امتیاز باارزش برسند. تیم ما به صدر جدول رسید و به نظر من ما می توانستیم از هفته اول در صدر جدول باشیم. این موفقیت حاصل زحمات بازیکنان و همچنین کادر فنی و عوامل پشتیبانی تیم بود.

زادمهر:سفر پرسپولیس به آمریکا منتفی نشده است
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۹ |
کد خبر : ۷۸۰۸ |
مصاحبه ها

وی افزود: هوادار ما به غیر از لیگ برتر حواسش به جام باشگاه های آسیا نیز هست.باید آنقدر آماده باشیم که در آن مسابقات نیز باکیفیت ظاهر شویم. 

پیشکسوت پرسپولیس درباره بحث های اخیر مبنی بر جابه جایی چند بازیکن و احتمال جدایی گولچ بیان داشت: تا امروز صحبتی در این باره انجام نشده است و این موضوع به صورت رسمی طرح نگردیده لذا نمی توان در این باره صحبتی کرد. 

وی درباره آخرین تصمیم باشگاه برای سفر به آمریکا گفت: این سفر منتفی نشده است اما باید اجازه بدهیم مذاکرات و جلسات به جای مشخصی برسد و همه کارها در آرامش صورت بگیرد.

زادمهر در پایان با انتقاد از ایجاد یک سامانه هواداری گفت: اسپانسر ما سامانه 3090 است و آنها باشگاه را حمایت می کنند. نمی دانم بر چه اساسی یک سامانه دیگر برابر سامانه هواداری ما قرار داده اند. هوادار ما باید اطلاعات مشخصی داشته باشد اما می بینید که برخی برای سامانه ای که متعلق به باشگاه نیست تبلیغ می کنند. وقتی تیم پرسپولیس و برند پرسپولیس بازی می کند. معنایی ندارد که یک سامانه که ارتباطی با پرسپولیس ندارد بهره آن را ببرد. این اتفاق لطمه ای بزرگ به سه باشگاه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی می زند. ما از نظر حقوقی این بحث را پیگیری خواهیم کرد. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter