در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

طاهری:کارمند باشگاه پرسپولیس را نشان دادند وگفتند با فلانی ارتباط دارد

پرسپولیس کلاب: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:  و ما هم بارها اعلام کردیم که این بازیکنان با نظر کادرفنی جذب شده اند اما برخی اصرار به حاشیه سازی دارند.

علی اکبر طاهری در واکنش به گزارشی که شب گذشته در برنامه نود درباره چگونگی جذب بازیکنان اوکراینی پخش شد، اظهار داشت: به نظرم با این کارشان آبروی کل رسانه ها را بردند. فکر می کردند که اطلاعاتشان دقیق است اما تصویر 2 کارمند باشگاه را نشان دادند و گفتند که در آوردن بازیکنان اوکراینی نقش داشتند.

طاهری:کارمند باشگاه پرسپولیس را نشان دادند وگفتند با فلانی ارتباط دارد
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۳ |
کد خبر : ۷۸۳۶ |
مصاحبه ها

وی افزود: این 2 نفر کارمند باشگاه هستند و یک نفر از آنها وظیفه حراست از ساختمان باشگاه را دارد اما گفتند با فخار و گلستانه در ارتباط بودند که بازیکن بیاورند. این اشتباه بزرگ و عجیبی بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین تصریح کرد: تیمی که در صدر جدول قرار دارد و نتایج خوبی می گیرد، باید حمایت شود، نه اینکه به این صورت با حرفهای بدون سند برایش حاشیه سازی شود. پرسپولیس بازی مهمی را در پیش دارد و ما هم بارها اعلام کردیم که این بازیکنان با نظر کادرفنی جذب شده اند اما برخی اصرار به حاشیه سازی دارند.

طاهری در ادامه گفت: از رسانه ها می خواهم که رسالت واقعی خود را در این باره نشان دهند و با سند و روی مستندات مطلبی را مطرح کنند، نه روی شنیده ها. با این وضعیت ممکن است مشکلات زیادی برای فوتبال ما به وجود آید.

وی در پایان درباره جلسه اش با برانکو افزود: مثل همیشه صحبت هایی را پیرامون تیم انجام دادیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • درود بر برانکو بابت تصمیمات حرفه ایش.<br />حمایت حمایت حمایت

    چهارشنبه 20 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • مرسی اقای برانکو<br /><br />تو غد بودن و یدنگی و لجبازی و پافشاری رو تصمیم اشتباه نظیر نداری!<br />-پارسال سیدجلال امسالم ... !<br />-هفته ها بازی دادن به حاتمی و نورمحمدی در حالیکه گزینه های بهتر داشتیم<br />حالا اینم می ره تو سپاهان و بازی برای اون مربی تازه به دوران رسیده و گستاخش و ما هم چهارتا خارجی می ذاریم رو نیمکتمون!<br /><br />نظر هوادار یعنی کشک gif{}33 <br /><br />فقط کیسه کشا با این تصمیم خوشحال شدن.

    سه شنبه 19 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    سه شنبه 19 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter