در مقابل

1396/07/29
نفت تهران

نفت تهران

پرسپولیس تهران

شنبه 29 مهر 1396

آزادی تهران - 16:45

پرسپولیس (2)-نفت تهران(0)

دیدار بین دو تیم پرسپولیس و نفت تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 16:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که سرخپوشان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند. گادوین منشا (73) و علی علیپور (84 - پنالتی) زوج جدید خط حمله پرسپولیس برای این تیم گلزنی کردند.

 • `90+4 پایان بازی ،پرسپولیس با این پیروزی به سومین برد فصل خود مقابل نفت تهران (سوپرجام و لیگ برتر) رسید و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد.
 • `90+3 پرسپولیسی‌ها صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی شدند که پاس داخل محوطه جریمه را مدافعان نفت دور کردند.
 • `90+1 پنالتی اعلام شده برای نفت تهران با ضربه محکم بوعذار تنها تیرک دروازه پرسپولیس را به لرزه در آورد و در نهایت یک ضدحمله برای سرخپوشان رقم خورد.
 • `90 دریافت کارت زرد توسط علی علیپور از پرسپولیس
 • `85 پرسپولیس 2 نفت تهران 0: ( دقیقه 85، علی علیپور): دیگر مهاجم سرخپوشان که روی گل اول، پاس منتهی به گل را به ثبت رسانده بود، مامور نواختن پنالتی شد که ضربه اش را برخلاف حرکت فراهانی به تور دروازه نفت چسباند.
 • `83 روی یک ضدحمله علی علیپور توپ خوبی نصیب وحید امیری در مصاف تک به تک با فراهانی کرد که خطای دروازه بان نفت روی این بازیکن با اعلام پنالتی برای سرخپوشان همراه شد.
 • `78 پاس در عمق وحید امیری برای منشا، با مشایعت دو مدافع نفت همراه شد که هواداران اعتقاد به پنالتی داشتند که داور دستور به ادامه بازی داد.
 • `77 ارسال کرنر از سوی بشار رسن روی تیر دوم به شجاع خلیل زاده رسید که ضربه سرضرب این بازیکن با کمترین اختلاف راهی اوت شد.
 • `72 پرسپولیس 1 نفت تهران 0 (دقیقه 72، گادوین منشا): ارسال از سمت راست و تاثیر نصفه و نیمه علیپور در تیر دوم به منشا رسید تا او با ضربه تمام کننده دروازه نفت را باز کند.
 • `63 پرتاب اوت وحید امیری با ضربه سر رو به عقب بنگر پیش از مهاجمان پرسپولیسی نصیب میلاد فراهانی شد.
 • `63 دریافت کارت زرد توسط شجاع خلیل زاده از پرسپولیس
 • `62 دریافت کارت زرد توسط سامان آقازمانی از نفت تهران
 • `56 حرکات فوق العاده بازیکنان پرسپولیس تا پشت محوطه جریمه در نهایت با ارسال ناموفق بشار رسن ناکام ماند تا آنها از ثبت یک گل دیدنی محروم بمانند.
 • `45 شروع نیمه دوم.
 • `45+3 پایان نیمه اول با نتیجه تساوی.
 • `45+2 روی ارسال بلند بیرانوند و پاس به عقب منشا، فرصت خوبی نصیب علی پور شد که شوت این بازیکن با فاصله کم راهی اوت شد.
 • `40 حرکات تکنیکی بازیکنان پرسپولیس و رد و بدل شدن چند پاس در نهایت با ضربه علی علیپور از پشت محوطه جریمه به سادگی در اختیار فراهانی قرار گرفت.
 • `34 دریافت کارت زرد توسط هاشم بیگ زاده از نفت تهران
 • `23 روی ارسال کرنر و رفت و برگشت درون محوطه جریمه توپ خوبی نصیب کمال کامیابی نیا شد که این بازیکن از فاصله شش قدم و تک به تک با فراهانی مقابل او ناکام ماند و ضربه آرامش در اختیار گلر نفت قرار گرفت.
 • `20 حرکت پرسپولیسی ها پشت محوطه جریمه و ارسال پاس عمقی برای منشا با ضربه ناقص این مهاجم و دفع فراهانی همراه شد و در برگشت مدافعان توپ را دور کردند.
 • `9 اینبار ارسال منشا فرصت خوبی را نصیب وحید امیری کرد که تعلل این بازیکن در شش قدم باعث دفع ضربه او توسط مدافع نفت شد.
 • `32 اشتباه از محسن بنگر فرصت خوبی را نصیب علیپور کرد که این بازیکن در حالی که می‌توانست درون محوطه جریمه به سمت دروازه شوت بزند، به قصد ارسال پاس عرضی برای منشا این فرصت را از دست داد.
 • `8 ارسال زمینی مناسب از هاشم بیگ زاده، در آستانه ضربه زنی توسط آل کثیر، توسط شجاع خلیل زاده دفع شد.
 • `5 اولین حرکت جدی سرخپوشان با کسب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه که گادوین منشا آن را به سر مدافع نفت که دیوار دفاعی را تشکیل داده بود کوبید.

طاهری: سازمان لیگ در مقامی نیست که بگوید رضائیان بازیکن آزاد است یا نه/شکایت ژوزه واقعاً نگران‌کننده است

پرسپولیس کلاب: سرپرست باشگاه پرسپولیس گفتم:  سازمان لیگ در مقامی نیست که بخواهد درباره اینکه رامین رضائیان بازیکن آزاد است یا نه نظر بدهد.

علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس که روی خط برنامه 4-4-2 رادیو جوان صحبت می‌کرد، در خصوص وضعیت شکایت مانوئل ژوزه سرمربی اسبق پرتغالی پرسپولیس گفت: قراردادی در دوره‌های قبلی با این مربی ثبت شده بود که با توجه به جدایی این مربی از تیم اتفاقاتی افتاد که درنهایت منجر به شکایت او از پرسپولیس به فیفا شد که به همین دلیل صدور حکم اولیه انجام شد و ما حتی تقاضای تجدیدنظر هم کردیم.

طاهری: سازمان لیگ در مقامی نیست که بگوید رضائیان بازیکن آزاد است یا نه/شکایت ژوزه واقعاً نگران‌کننده است
جمعه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۲ - ۲۳:۵۷ |
کد خبر : ۷۸۸۵ |
مصاحبه ها

وی ادامه داد: در پرونده ژوزه با پرسپولیس واقعاً جای نگرانی وجود دارد، چراکه علاوه بر جریمه بابت تأخیر در اجرای حکم، هر سال مبلغی هم به این حکم‌ها به‌عنوان شارژ تعلق می‌گیرد و باید بگویم مبلغ ژوزه و دستیارانش در حدود یک میلیون و سیصد هزار یورو است که این رقم برای ما خیلی نگران‌کننده است؛ چراکه وضعیت باشگاه در وضعیت فعلی به‌گونه‌ای نیست که بتوانیم این مبلغ سنگین را بپردازیم،‌ البته مباحثی را هم با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باز کردیم و امیدوارم هرچه زودتر این موارد حل‌وفصل شود. به‌هرحال مسائلی پیش آمده که بحث درآمدهای ما را مخدوش کرده است، اما به اداره حقوقی باشگاه سپرده‌ایم تا همه‌چیز را به‌خوبی انجام دهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اختلاف‌نظرهایی که بر سر سامانه هواداری لیگ و سامانه هواداری پرسپولیس به وجود آمده و باعث رخ دادن مسائلی شده است، ادامه داد: بخشی از آیین‌نامه سازمان لیگ برای همه لازم‌الاجراست و ما به آن احترام می‌گذاریم، اما وقتی بحث هواداری به میان می‌آید، این مسئله را به وجود می‌آورد که بحث هوادار از حقوق مادی و معنوی باشگاه است. همان‌طور که یک سری حقوق‌هایی برای رادیو و تلویزیون کشورمان است که هیچ‌کس نمی‌تواند از آنها استفاده کند. هوادار هم از حقوق باشگاه‌هاست. ما سال گذشته با کمک هواداران به‌خوبی باشگاه را اداره کردیم و باید از پتانسیل هوادار به‌خوبی استفاده شود. این را هم در نظر بگیرید که باشگاه پرسپولیس یک باشگاه مردمی است که دولتی اداره می‌شود و بازرسی‌های قانونی بر درآمدها و هزینه‌های آن انجام می‌شود و کسی نمی‌تواند ریالی را کم‌وزیاد کند.

طاهری در خصوص بحث جدایی رامین رضائیان از پرسپولیس اظهار داشت: این موضوع را بارها توضیح دادم، ما سال گذشته قراردادی با این بازیکن بستیم که سال اول آن اجرا شد و سال دوم آن شروط و بندهایی داشت، اما این موضوع قید شد که کمیته انضباطی در باشگاه به‌عنوان مرجع رسیدگی به اختلافات است و جز این مرجع هیچ ارگان دیگری نمی‌تواند به این مسئله ورود کند، البته شخصی که در نقل و انتقالات سازمان لیگ فعالیت می‌کند، دانش لازم را ندارد؛ چراکه من جلوی علی کاظمی هم به او توضیح دادم که اصل داستان چیست، اما به او می‌گفتم اگر رضائیان راضی نباشد می‌تواند از پرسپولیس برود. بعد هم که بحث رفتن این بازیکن به ترکیه پیش آمد که ما به این مسئله معترض بودیم و همان زمان پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رفت و مانع صدور آی تی سی این بازیکن شدیم. بعد هم که رضائیان به ایران بازگشت و به من گفتند که علاقه دارد در پرسپولیس بازی کند و ما هم از این موضوع استقبال کردیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته سرمربی تیم از بازگشت رضائیان راضی نبود؛ چراکه این بازیکن در فصل گذشته و انتهای فصل قبل مسائلی به وجود آورده بود و برانکو راضی به بازگشت او نبود، اما ما چون علاقه‌مند به این بازیکن بودیم، گفتیم که یک قرارداد بلندمدت با ما ببندد تا راه را برای بازگشت به پرسپولیس باز نگه دارد. من به او قرارداد 4 ساله را پیشنهاد دادم،‌اما رضائیان می‌خواست قرارداد دو ساله ببندد، بااین‌همه ما با او قراردادی بستیم تا من بتوانم با برانکو صحبت کرده و او را قانع کنم که رضائیان برگردد، اما برانکو به بازگشت او راضی نبود و حتی در جلسه هیأت‌مدیره همه اعضاء به‌اتفاق آراء مخالف بازگشت این بازیکن بودند، به‌هرحال مسائلی وجود داشت که صلاح نمی‌بینم آنها را باز کنم، اما روز چهارشنبه به همراه حمید استیلی به باشگاه آمد و حتی علی پروین هم با من تماس تلفنی برقرار کرد. پروین پیشنهاد داد که این بازیکن را قرضی به تیم بدهیم و ما هم از این مسئله استقبال کردیم، اما بعدازآن این بازیکن اصرار داشت که از پرسپولیس جدا شود و حرف‌هایی زد که توهین به نام پرسپولیس بود و ما هم دیدیم که دیگر صلاح نیست او در تیم بماند.

وی اظهار داشت: البته ما شکایت خودمان را از این بازیکن پیگیری می‌کنیم و بحث ما روی قراردادی اولیه‌ای است که با این بازیکن امضا کرده‌ایم، البته این را بگویم که سازمان لیگ در جایگاهی نیست که بگوید این بازیکن، بازیکن آزاد است یا نه و آنها در مقامی نیستند که این مسئله را بگویند؛ چراکه طبق قرارداد کمیته انضباطی باشگاه تنها مقام رسیدگی به اختلافات است.

طاهری در پایان درباره عدم استفاده از گولج و اینکه به نظر می‌آید این بازیکن موردنظر برانکو نبوده، گفت: برانکو نگفته او را نمی‌خواهد، به‌هرحال در هر تیم یک سری از بازیکنان ثابت هستند و یک سری هم بازی نمی‌کنند، اما این را می‌گویم که هیچ بازیکنی بدون نظر برانکو جذب نشده است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • بله امیدوارم در عمل هم سازمان لیگ رو شکست بدید. با آرزوی پیروزی<br /><br /> gif{2} gif{2} gif{2}

  شنبه 23 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • شب بخیر

  شنبه 23 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • رضاییان شب قدر رو شب غدر(شب بی وفایی) کرد GIF{}56
  <br /><br /> خخخخخ gif{}38 gif{}38 بی وفایی کرد البته

  شنبه 23 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • بچه ها ول کنید رضاییان رو یادتون رفته همون شب قدر چقدر دل ماهارو شکوند بنظرم بهترین کار بی اعتنایی هست بهش
  <br /><br /> موافقم باید حرف رامین و تموم کنیم تا برای تیم عزیزمون حاشیه درست نکنیم

  شنبه 23 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • بچه ها ول کنید رضاییان رو یادتون رفته همون شب غدر چقدر دل ماهارو شکوند بنظرم بهترین کار بی اعتنایی هست بهش
  <br />رضاییان شب قدر رو شب غدر(شب بی وفایی) کرد GIF{}56

  شنبه 23 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • بچه ها ول کنید رضاییان رو یادتون رفته همون شب قدر چقدر دل ماهارو شکوند بنظرم بهترین کار بی اعتنایی هست بهش

  شنبه 23 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br /> gif{2} <br /><br /> آفرین ب طاهری gif{}32 <br /><br /> خدایا دوباره مسئله ژوزه کمک پرسپولیس عزیزمون بکن <br /><br /> خدایا پرسپولیس هم مثل من تنهاس و همیشه ب کمکت نیازمنده <br /><br /> خدایا از ته ته دل ازت میخوام این مشکلات ک باعث حاشیه تیم عزیزم <br /><br /> میشه رو خودت طوری حل کن ک دشمنان پرسپولیس شاد نشن <br /><br /> خدایا تیم عزیزم پرسپولیس کبیر و با تمام مشکلاتی ک براش درست <br /><br /> میکنن ب خودت میسپارم خودت بهترین حل کننده ای <br /><br /> امین ای خدای بزرگ

  شنبه 23 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter