در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مدیران پرسپولیس و تراکتور به سازمان لیگ ضرر زدند

پرسپولیس کلاب: سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران در 3 بخش اتفافات  رخ داده بین سازمان لیگ فوتبال ایران و باشگاه های پیروزی و تراکتور سازی تبریز توصیحاتی را ارائه کرد.

علی کاظمی در بخش اول در مورد بحث تبلیغات محیطی اعلام کرد: متاسفانه مدیران محترم باشگاه های پیروزی و تراکتور سازی تبریز بدون هماهنگی با این سازمان و اخذ مجوز رسمی  اقدام به تبلیغ سامانه هواداری خود کرده اند و با ایجاد محدودیت در مسیر تعهدات این سازمان با بهره برداری از فضای تبلیغاتی زمین مسابقه درهفته چهارم لیگ برترموجب وارد شدن ضرر و زیان به این مجموعه شده اند.

مدیران پرسپولیس و تراکتور به سازمان لیگ ضرر زدند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۱۸:۴۸ |
کد خبر : ۷۸۹۴ |
مصاحبه ها

این مقام مسئول در بخش دوم، افزود: سازمان لیگ می توانست تا رفع محدودیت ایجاد شده اجازه برگزاری بازی این 2 تیم را ندهد، اما به دلیل رعایت مسائل ایمنی و امنیتی، تنش زدایی و احترام به تماشاگران حاضر در ورزشگاه این کار به مصلحت نبود و ترجیح داده شد با مشورت مقامات مسئول تصمیم بهتر و منصفانه تر گرفته شود.

وی تاکید کرد: سازمان لیگ فوتبال ایران این حق را دارد در چارچوب اساسنامه، آئین نامه ها و دستورالعمل های صادره در رابطه با شرح وظایف و اختیاراتی که از طرف مدیران فوتبال تفیض شده است، اقدام و اعمال قانون کند.

 سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران درباره اظهارات اخیر مدیرعامل پرسپولیس در مورد پرونده رامین رضائیان گفت: با بررسی های صورت گرفته در رابطه با فسخ قرارداد منعقده فی مابین رامین رضائیان، کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران بدرستی عمل نموده است و ارجاع پرونده به کمیته حل ختلاف به منظور رسیدگی و حل اختلاف بین باشگاه و بازیکن در خصوص تبصره ای است که بین باشگاه پیروزی و رامین رضائیان توافق گردیده است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter