در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:سپاهان در زمان حضورم در تیم ملی نوسان داشت

پرسپولیس کلاب: سرمربی تیم پرسپولیس گفت:سپاهان در راس هرم فوتبال  ایران قرار گرفته است.

 

برانکو ایوانکوویچ در گفت و گویی درباره شهر اصفهان اظهار داشت: اصفهان یک پایتخت قدیمی در ایران است که با یک تاریخ کهن و با یک معماری بسیار زیبا ترکیبی از معماری سنتی و مدرن دارد.متاسفم که تا به حال با تمام زیبایی های این شهر آشنا نشدم اما امیدوارم که در اوقات بعدی بتوانم وقتی داشته باشم که بیشتر آشنا شوم. افتخار می کنم که در این چنین شهری زندگی کنم.

برانکو:سپاهان در زمان حضورم در تیم ملی نوسان داشت
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۸ |
کد خبر : ۷۹۱۴ |
مصاحبه ها

 *در ایامی که سرمربی تیم ملی بودید فرصتی نمی شد که جاهای قشنگ اصفهان را ببینید؟

به خاطر فوتبال کار ما زیاد بود. برای دیدن بازی های لیگ و همین طور قهرمانی جام که بین سپاهان و ذوب آهن بود. ولی این بار قطعا وقت می گذارم که بیایند هم اصفهان را ببینم، هم سپاهان را ببیند و شهر قشنگ اصفهان را ببینم.

*به نسبت سال هایی که در سرمربیگری تیم ملی ایران بودید سپاهان در قدرت بود اما در سال های اخیر قدرتمندتر شده. به نسبت آن روزها سپاهان چقدر تغییر کرده است؟

از همان زمان مشخص بود که یک باشگاه بزرگ در حال تولد است. آن موقع نوساناتی داشته، موفقیت ها و عدم موفقیت داشت. به طوری که این حرکت ادامه یافت تا اینکه در این 5،6 سال اخیر تبدیل به تیمی شد که بیشتر از تیم های ایران در راس هرم فوتبال ایران قرار گرفته است.

*از هم دوره های شما استانکو، کرانچار، بوناچیچ و... در سپاهان بودند. کدامیک با شما رفاقت و نزدیکی بیشتر داشتند؟

با کرانچار بیشتر از همه رفیق بودیم. چون همدوره و دوست بودیم. بارها مقابل هم بازی کردیم زمانی که فوتبالیست بودیم و دوستی ما بیش از 40 سال قدمت دارد. استانکو هم که فرد شاخص و شناخته شده ای است و برایش احترام زیادی قائل هستم اما ایشان نسل قدیمی تر از ما هستند و بیشتر در سمینارها و مراسم مختلف می بینیم اما احترام عمیقی برایشان قائل هستم. لوکا بوناچیچ را هم می شناسم اما با توجه به اینکه ایشان ساکن جنوب کرواسی شهر اسپیلیت هستند که 400 کیلومتر با شهر بنده فاصله دارد به جز بازی ها ملاقات چندانی با هم نداشتیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter