در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

باقری:برانکو فقط یک روز نیست/دعوتی برای بازی ستارگان از من نشد

پرسپولیس کلاب: مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:قطعا با غیبت  شش بازیکن کارمان سخت تر است اما همان طور که گفتم اولویت در این شرایط با تیم ملی خواهد بود.

کریم باقری در رابطه با اینکه امروز تمرینات پرسپولیس را در غیاب برانکو زیر نظر دارد اظهارداشت: طبق برنامه ریزی قبلی که داشتیم قرار است برانکو و دیگر مربیان تیم فردا به تهران باز گردند. با این حال تمرینات پرسپولیس امروز از سر گرفته می شود و من هم سعی می کنم کار بازیکنان را زیرنظر داشته باشم.

باقری:برانکو فقط یک روز نیست/دعوتی برای بازی ستارگان از من نشد
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۸:۲۲ |
کد خبر : ۷۹۲۷ |
مصاحبه ها

 وی افزود: خیلی اتفاق خاصی رخ نداده که بخواهم درباره آن صحبت کنم. چون از فردا خود برانکو در تمرینات حضور خواهد داشت.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره غیبت شش بازیکن ملی پوش در تمرینات این تیم عنوان کرد: تیم ملی در اولویت قرار دارد و بازی های حساسی هم در پیش است. من نمی دانم که چند بازیکن از میان این شش نفر در لیست نهایی حضور خواهند داشت اما امیدوارم تمام بازیکنان پرسپولیس حضور موفقی در تیم ملی داشته باشند. قطعا با غیبت شش بازیکن کارمان سخت تر است اما همان طور که گفتم اولویت در این شرایط با تیم ملی خواهد بود.

باقری درباره بحث هایی که پیرامون دیدار یاران نکونام و ستارگان لالیگا به وجود آمده گفت: من چند روزی تهران نبودم و از این موضوع کاملا بی خبرم. اگر دعوتنامه ای فرستاده شده باشد یا کسی با من تماس گرفته باشد از آن خبر ندارم اما تا به حال کسی با من در این باره صحبت نکرده است. 

وی در خصوص انتقادات صورت گرفته از مسئولان برگزاری این مسابقه و اینکه سال قبل پولهایی جابجا شده، افزود: من از این موضوع اطلاع درستی ندارم و نمی توانم حرفی بزنم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter