در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کاشانی: دلیل شکایت سازمان لیگ از پرسپولیس چیست؟

 پرسپولیس کلاب: رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس :گفت دو عامل می تواند باشگاه را به پویایی برساند.

جعفر کاشانی درباره جلسه امروزش در باشگاه به همراه علی پروین و حسین کلانی اظهار داشت: آیا این اتفاق عجیبی است که علی پروین به باشگاه بیاید؟ به نظر من که عجیب نیست زیرا اینجا خانه امسال پروین و کلانی است و آنها تاریخ باشگاه به حساب می آیند. نسل جدید باید بداند که این افراد چه کسانی هستند و چه خدماتی به این باشگاه کردند. 

کاشانی: دلیل شکایت سازمان لیگ از پرسپولیس چیست؟
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۲۰:۲۶ |
کد خبر : ۷۹۴۴ |
مصاحبه ها
 

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه قصد استفاده از این دو پیشکسوت را دارد بیان داشت: این بزرگوار نیازی به پست ندارد و هر وقت دلشان بخواهد می توانند به باشگاه بیایند. امروز هم صحبت های زیادی مطرح کردیم و از این به بعد شاهد حضور پررنگ تر آنها در باشگاه پرسپولیس باشیم.

کاشانی افزود: باشگاه پرسپولیس به دو عامل وابستگی دارد 1- پیشکسوتان 2- هواداران. باید از این دو عامل در جهت پویایی فرهنگی باشگاه استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که باشگاه برای حل مشکل پیش آمده بابت مطالبات مانوئل ژوزه گفت: طاهری و همکارانش در راه رایزنی هستند و امیدواریم این موضوع با تعامل حل شود. 

کاشانی در پایان درباره شکایت سازمان لیگ از باشگاه پرسپولیس بیان داشت: به من بگویید علت این شکایت چیست و چرا باید از باشگاه پرسپولیس شکایت شود. همه ما باید بدانیم اگر استقلال و پرسپولیس نباشند فوتبال در این کشور پا نمی گیرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter