در مقابل

1396/07/29
نفت تهران

نفت تهران

پرسپولیس تهران

شنبه 29 مهر 1396

آزادی تهران - 16:45

پرسپولیس (2)-نفت تهران(0)

دیدار بین دو تیم پرسپولیس و نفت تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 16:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که سرخپوشان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند. گادوین منشا (73) و علی علیپور (84 - پنالتی) زوج جدید خط حمله پرسپولیس برای این تیم گلزنی کردند.

 • `90+4 پایان بازی ،پرسپولیس با این پیروزی به سومین برد فصل خود مقابل نفت تهران (سوپرجام و لیگ برتر) رسید و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد.
 • `90+3 پرسپولیسی‌ها صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی شدند که پاس داخل محوطه جریمه را مدافعان نفت دور کردند.
 • `90+1 پنالتی اعلام شده برای نفت تهران با ضربه محکم بوعذار تنها تیرک دروازه پرسپولیس را به لرزه در آورد و در نهایت یک ضدحمله برای سرخپوشان رقم خورد.
 • `90 دریافت کارت زرد توسط علی علیپور از پرسپولیس
 • `85 پرسپولیس 2 نفت تهران 0: ( دقیقه 85، علی علیپور): دیگر مهاجم سرخپوشان که روی گل اول، پاس منتهی به گل را به ثبت رسانده بود، مامور نواختن پنالتی شد که ضربه اش را برخلاف حرکت فراهانی به تور دروازه نفت چسباند.
 • `83 روی یک ضدحمله علی علیپور توپ خوبی نصیب وحید امیری در مصاف تک به تک با فراهانی کرد که خطای دروازه بان نفت روی این بازیکن با اعلام پنالتی برای سرخپوشان همراه شد.
 • `78 پاس در عمق وحید امیری برای منشا، با مشایعت دو مدافع نفت همراه شد که هواداران اعتقاد به پنالتی داشتند که داور دستور به ادامه بازی داد.
 • `77 ارسال کرنر از سوی بشار رسن روی تیر دوم به شجاع خلیل زاده رسید که ضربه سرضرب این بازیکن با کمترین اختلاف راهی اوت شد.
 • `72 پرسپولیس 1 نفت تهران 0 (دقیقه 72، گادوین منشا): ارسال از سمت راست و تاثیر نصفه و نیمه علیپور در تیر دوم به منشا رسید تا او با ضربه تمام کننده دروازه نفت را باز کند.
 • `63 پرتاب اوت وحید امیری با ضربه سر رو به عقب بنگر پیش از مهاجمان پرسپولیسی نصیب میلاد فراهانی شد.
 • `63 دریافت کارت زرد توسط شجاع خلیل زاده از پرسپولیس
 • `62 دریافت کارت زرد توسط سامان آقازمانی از نفت تهران
 • `56 حرکات فوق العاده بازیکنان پرسپولیس تا پشت محوطه جریمه در نهایت با ارسال ناموفق بشار رسن ناکام ماند تا آنها از ثبت یک گل دیدنی محروم بمانند.
 • `45 شروع نیمه دوم.
 • `45+3 پایان نیمه اول با نتیجه تساوی.
 • `45+2 روی ارسال بلند بیرانوند و پاس به عقب منشا، فرصت خوبی نصیب علی پور شد که شوت این بازیکن با فاصله کم راهی اوت شد.
 • `40 حرکات تکنیکی بازیکنان پرسپولیس و رد و بدل شدن چند پاس در نهایت با ضربه علی علیپور از پشت محوطه جریمه به سادگی در اختیار فراهانی قرار گرفت.
 • `34 دریافت کارت زرد توسط هاشم بیگ زاده از نفت تهران
 • `23 روی ارسال کرنر و رفت و برگشت درون محوطه جریمه توپ خوبی نصیب کمال کامیابی نیا شد که این بازیکن از فاصله شش قدم و تک به تک با فراهانی مقابل او ناکام ماند و ضربه آرامش در اختیار گلر نفت قرار گرفت.
 • `20 حرکت پرسپولیسی ها پشت محوطه جریمه و ارسال پاس عمقی برای منشا با ضربه ناقص این مهاجم و دفع فراهانی همراه شد و در برگشت مدافعان توپ را دور کردند.
 • `9 اینبار ارسال منشا فرصت خوبی را نصیب وحید امیری کرد که تعلل این بازیکن در شش قدم باعث دفع ضربه او توسط مدافع نفت شد.
 • `32 اشتباه از محسن بنگر فرصت خوبی را نصیب علیپور کرد که این بازیکن در حالی که می‌توانست درون محوطه جریمه به سمت دروازه شوت بزند، به قصد ارسال پاس عرضی برای منشا این فرصت را از دست داد.
 • `8 ارسال زمینی مناسب از هاشم بیگ زاده، در آستانه ضربه زنی توسط آل کثیر، توسط شجاع خلیل زاده دفع شد.
 • `5 اولین حرکت جدی سرخپوشان با کسب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه که گادوین منشا آن را به سر مدافع نفت که دیوار دفاعی را تشکیل داده بود کوبید.

برانکو:روی صحبتم فقط با طارمی نبود/ نگفتم سندی علیه داوران دارم

پرسپولیس کلاب: سرمربی پرسپولیس گفت: دوست داشتیم بازیکنان  همه باشند اما تعدادی از بازیکنان ما ملی‌پوش هستند و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشند.

برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین امروز پرسپولیس اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سر می گذاریم و روز به روز شرایطمان بهتر می شود. به همین خاطر به اردو نرفتیم. البته فرشاد احمدزاده کمی دچار مصدومیت است و به همین خاطر عصر امروز در بازی تدارکاتی ما به میدان نمی رود.

برانکو:روی صحبتم فقط با طارمی نبود/ نگفتم سندی علیه داوران دارم
شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۶ |
کد خبر : ۷۹۷۰ |
مصاحبه ها

وی افزود: البته من علاقه داشتم که تمام بازیکنان را در اختیار داشتم اما تعدادی از بازیکنان ما همراه تیم ملی هستند و امیدوارم در آنجا عملکرد خوبی داشته باشند. طبیعی است بهتر بود ملی پوشان ما با ما بودند. اما ما از اینکه چند بازیکن ملی پوش داریم خوشحال هستیم. انتظار داریم در هر بازی خودشان را به عنوان یک ملی پوش نشان دهند. وضعیت بازیکنان ما خوب است و همان طور که گفتم فرشاد احمدزاده فقط به خاطر مصدومیتی که از بازی گسترش برایش باقی مانده کمی درد دارد. 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه طارمی در واکنش به انتقادات او اعلام کرده من کاری نکردم که چنین حرف هایی درباره من زده می شود تصریح کرد: پیام من فقط به طارمی نبود. بلکه به تمامی بازیکنان بوده است تا فقط روی کارشان تمرکز کنند و روز به روز بهتر شوند. همچنین از شرایط بهترین استفاده را ببرند. از تجهیزات، زمین و ثبات مالی باشگاه که وضعیت خوبی دارد. باید از طاهری هم تشکر کنم که هر روز حضور دارد. ما چیزی برای پنهان کردن نداریم. خودتان هم شاهد هستید که شرایط ما روز به روز در حال بهترشدن است. تجهیزاتی هم از آلمان و ایتالیا سفارش دادیم که دو، سه روز آینده آنها را تحویل خواهیم گرفت. تمام شرایط لازم برای یک کار عالی وجود دارد. به خاطر همین باید تمرکزمان فقط باید روی کار، کار و کار باشد. بقیه مشکلات را هم خود باشگاه حل می کند. 

برانکو در ادامه بیان داشت:من میدانم که آن حرف که طارمی با رضائیان برای بازگشت به پرسپولیس صحبت کرده حرف خودش نبوده اما این موضوع را به صورت کلی گفتم که فقط تمرکزشان روی کار خودشان باشد. این پیام من است و همچنین پیام باشگاه. برخی مواقع صحبت ها را جا به جا منتشر می کنند که این باعث برخی سوءتفاهمات می شود. 

وی درباره انتخاب فغانی به عنوان داور فینال المپیک گفت: این برای فوتبال ایران افتخار بزرگی است. کمتر داورانی در دنیا هستند که چنین افتخاری نصیب شان می شود. این هم می تواند یک پیام عالی برای داوران ایرانی باشد که در چه مسیر خوبی قرار گرفته اند. این دقیقا مثل شرایط فوتبال ایران است که مسیر خوبی را طی می کند. 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که از نظر شما چرا داوران ایرانی در داخل کشور ضعف دارند اما در خارج از کشور خوب قضاوت می کنند خاطرنشان کرد: نمیدانم شاید مشکلاتی وجود دارد. من فقط خواسته ام این است که عادلانه و صادقانه داوری کنند. قطعا اشتباه بخشی از کار است و هیچ وقت هم مشکلی ایجاد نخواهد کرد. چون هیچ وقت کسی آن طور اعتراض نکرده که داوری را زیر سوال ببرد. من بارها و بارها اعلام کردم که به داوران ایرانی اعتماد دارم و امیدوارم این اشتباهات خدای ناکرده عمدی نباشد. 

وی درباره اینکه اعلام کرده بود اگر برخی صحبت ها را انجام بدهد شش ماه محروم می شود افزود: شما کنفرانس خبری ما را درست گوش کردید؟ من چه گفتم ؟من گفتم چیزی در ذهنم است که اگر بگویم این اتفاق می افتد. نه اینکه مدرکی داشته باشم. این دو حرف تفاوت زیادی دارد. شاید رسانه ها طوری نوشته باشند که مسئولان داوری این طور برداشت کرده باشند. من فقط گفتم چیزی که در ذهنم است را بیان کنم شش ماه محروم می شوم چون عصبانی بودم. 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه بعد از بحث های اخیر درباره البسه پرسپولیس و همچنین تیم ملی لباس هایی به بازیکنان ملی پوش داده شده که کیفیت بالاتری از لباس های پرسپولیس دارد گفت: این موضوع به من مربوط نمی شود. این موضوع را باید از باشگاه پیگیر شوید. طبیعی است که ما همیشه بهترین لباس را می خواهیم. ازطرفی آدیداس و نایک بهتر از جیووا و آل اشپورت هستند. مثل بنز که بهترین ماشین دنیاست. تغییر در پوشاک همیشه وجود دارد. تلاش باشگاه این است که بهترین شرایط را برای تیم به وجود بیاورد. البته همیشه نمی توان همه چیز را یک شبه حل کرد و نیاز به زمان دارد. من مشکلی نمی بینم. ما قرار است افتتاحیه کارخانه جیووا در شیراز را برویم و آنها هم می خواهند بهترین کیفیت خود را ارائه دهند.

برانکو درباره احتمال خطر کسر 6 امتیاز از پرسپولیس گفت: این یک خطر است اما من مطمئن هستم باشگاه اجازه نمی‌دهد که از ما امتیاز کسر شود. من با چشم خودم دیده‌ام که طاهری مشکلاتی را حل کرده و هر روز بر سر راهش مسائل زیادی به وجود می‌آید اما از همین جا از او تشکر می‌کنم که تمام بدهی های کادر فنی و بازیکنان را پرداخت کرده است.

وی در واکنش به اینکه هواداران پرسپولیس یک بار این تجربه تلخ را دارند، افزود:همانطور که گفتم این خطر وجود دارد و بدهی‌ها هم مربوط به فصل‌های گذشته است. ولی حالا که باشگاه ثبات مالی دارد پرداخت بدهی‌های سال‌های گذشته به وجود می‌آید. جا دارد از طاهری و بازیکنان و همچنین هیات‌مدیره تشکر کنم چون آنها تلاش می‌کنند که پرسپولیس به اوج برسد و من هم می‌دانم که این باشگاه بهترین هواداران دنیا را دارد. آنها هم زیاد نگران نباشند چون همه چیز اینقدر با سرعت پیش نمی‌رود که همین حالا دچار مشکل شویم.

سرمربی پرسپولیس در پایان در خصوص گلزنی سه پرسپولیسی در بازی شب گذشته تیم ملی ایران گفت: من هم تبریک می‌گویم و خوشحال هستم و به بازیکنانم افتخار می‌کنم. چیزی که مهم است اینکه تیم برنده شود نه فرد. همیشه یک نفر هست که گل بزند ولی مهم این است که تیم ملی به نتیجه‌ای که همه دلشان می‌خواهد برسد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • [hide]<br />جالبه سایت کاپ همین الان همین عکسی که من گذاشتم رو گذاشته و نوشته حسن یزدانی یه پرسپولیسی 2 آتیشه است gif{}38 <br /><br />[url]http://cup.ir/u/146838[/url]<br /><br />یعنی سایت کاپ میاد اینجا و کامنتا رو می خونه؟ gif{}38 [/hide]

  شنبه 30 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />حسن یزدانی که دیشب طلای المپیک گرفت ، از طرفداران 2 آتیشه پرسپولیسه gif{2} <br /><br />pic.ir/images/h8mv2zp63htnmh7hfn8o.jpg" alt="http://8pic.ir/images/h8mv2zp63htnmh7hfn8o.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" /><br /><br /> gif{2} gif{2}

  شنبه 30 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter