در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مبلغ قرارداد واقعی ژوزه با باشگاه پرسپولیس فاش شد

پرسپولیس کلاب :  مدیربرنامه‌های ایرانی مانوئل ژوزه از قرارداد بحث‌بر‌انگیز این مربی با باشگاه پرسپولیس و رأیی که از سوی فیفا در این مورد صادر شد، مسائلی را افشا کرد.

باشگاه پرسپولیس در پرداخت حق و حقوق مانوئل ژوزه، سرمربی پرتغالی پرسپولیس در لیگ دوازدهم کوتاهی کرد تا فیفا رأی نهایی را در مورد پرونده شکایتی این مربی علیه این باشگاه صادر کند. در حال حاضر باشگاه پرسپولیس چاره‌ای جز پرداخت تمام حق و حقوق این مربی پرتغالی ندارد و حتی باید جریمه‌ دیر کرد و هزینه شکایت این مربی به فیفا را هم پرداخت کند.

 مبلغ قرارداد واقعی ژوزه با باشگاه پرسپولیس فاش شد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۸:۱۰ |
کد خبر : ۸۰۰۱ |
مصاحبه ها


مدیر برنامه‌های ایرانی ژوزه  با تأیید این موضوع در مورد اینکه قرارداد این مربی با باشگاه پرسپولیس به چه شکل بوده است، گفت: ژوزه پس از حضورش در ایران قراردادی به مبلغ یک میلیون و هشتصد هزار یورو با باشگاه پرسپولیس امضا کرد و در واقع این قرارداد اصلی او با این باشگاه است، اما اینکه قرارداد‌های دیگری به فدراسیون ارسال شد، من در جریان آن نیستم.

وی افزود: ژوزه پس از دریافت 720 هزار یورو کارش را در پرسپولیس شروع کرد، اما بعد از مدتی او از کار برکنار شد. در آن مقطع باشگاه پرسپولیس می‌توانست برای برکناری این مربی با وی توافق کند، اما متأسفانه مقابل هتل این مربی آدم فرستادند و به تمرینات تیم هم راهش ندادند تا بلکه او خودش برود! نتیجه این کار‌های غیرحرفه‌ای این بود که او راهی کشورش شد و با استخدام چند وکیل رسماً از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد.

مدیربرنامه‌های ایرانی ژوزه با بیان اینکه باشگاه پرسپولیس در چند سال اخیر به فکر توافق با این مربی پرتغالی نیفتاد، خاطرنشان کرد: واقعیت امر این است که نه رویانیان و نه مدیران بعد از او، برای توافق با ژوزه هیچ اقدامی نکردند و چه بسا اگر این اتفاق رخ می‌داد، الان باشگاه پرسپولیس مجبور نبود هزینه هنگفتی را پرداخت کند. در حال حاضر رأی فیفا در مورد پرونده مانوئل ژوزه اعلام شده است و باشگاه پرسپولیس غیر از اینکه باید تمام حق و حقوق ژوزه را پرداخت کند، باید دیر کرد پول او را هم بدهد. ضمن اینکه باتوجه به بازنده بودن پرسپولیس در این پرونده شکایتی، هزینه‌هایی که ژوزه در این پرونده متحمل شده را هم باشگاه پرسپولیس باید پرداخت کند.

مدیربرنامه‌های ایرانی ژوزه در پاسخ به این سؤال که آیا وکلای بین‌المللی باشگاه پرسپولیس می‌توانند با ژوزه توافقاتی در مورد این پرونده داشته باشند، تصریح کرد: مدیران باشگاه پرسپولیس که خیلی زودتر از این‌ها متوجه این قضیه بودند باید قبل از اعلام رأی فیفا برای توافق با ژوزه اقدام می‌کردند. در حال حاضر آنها فقط می‌توانند از وکلای بین‌المللی ژوزه وقت بگیرند که در چه مدتی پول وی را پرداخت کنند. حالا نمی‌دانم آنها چند روز به باشگاه پرسپولیس برای پرداخت این پول وقت بدهند.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود دستیاران ژوزه هم به‌طور جداگانه از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده‌اند، گفت: بله دستیاران این مربی هم که تعدادشان کم نبود، از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده‌اند و به‌زودی فیفا در مورد پرونده آنها نیز رأی نهایی خود را صادر خواهد کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • pic.ir/images/3jzaa377pvjcbizfxrqc.jpg" alt="http://8pic.ir/images/3jzaa377pvjcbizfxrqc.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    سه شنبه 02 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter