در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو:بازی الان در تبریز و زمستان در یک شرایط نیست

پرسپولیس کلاب: سرمربی تیم پرسپولیس گفت:بازی  در تبریز در حال حاضر و زمستان یک شرایط نیست. 

برانکو پس از بازی دوستانه تیمش مقابل هف سمنان اظهار داشت: بازی دوستانه بوده و ما سعی کردیم از بازیکنانی استفاده کنیم که کمتر بازی کرده بودند و خواستیم آنها را امتحان کنیم. این بازیکنان بدون استراحت بازی کردند. صبح تمرین کردند و فردا هم دو جلسه تمرین دارند.

برانکو:بازی الان در تبریز و زمستان در یک شرایط نیست
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۱:۳۱ |
کد خبر : ۸۰۱۷ |
مصاحبه ها

وی درباره عملکرد ولادیمیر بیان داشت: ولادیمیر عملکرد خوبی داشت و دو گل زد و در حال آماده شدن است. این بازیکن مهاجم است و گل زن و طبیعی است که روز به روز بهتر می شود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص سفر به شیراز گفت: دیروز یک روز خیلی خوب بود که برای افتتاحیه یک کارخانه رفته بودیم. و افتتاحیه فروشگاه جیوا و بعد از آن هم به دیدن مهمترین محل دیدنی ایران و جهان که تخت جمشید بود و می دانیم که سمبل پرسپولیس هم همان تخت جمشید است و رفتیم انرژی مثبت گرفتیم.

وی در خصوص تیم هف گفت: این تیم،تیم خوبی از لیگ دو می باشد و تاکتیکی جلوی ما بازی کرد.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه قلعه نویی گفته که بازی های رفت و برگشت با تراکتور تغییر کند بیان داشت: این مسئله مربوط به باشگاه و سازمان لیگ می شود اما خب بازی در تبریز در حال حاضر و زمستان یک شرایط نیست. اما در نهایت باشگاه باید تصمیم بگیرد. 

وی در خصوص محسن مسلمان و ناراحتی اش در بازی امروز گفت: نمی دانم برای چه به کمیته اخلاق احضار شده و خبر ندارم. او یک مقدار مصدومیت داشت و شاید به خاطر این در تمرین امروز عصبانی بود. در خصوص رفتنش به کمیته انضباطی و اخلاق خبر خاصی ندارم و نمی دانم ماجرا در باره چه بوده. اگر سوء تفاهم بوده باشد باید از مسلمان عذر خواهی شود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص بازی با تراکتور بیان داشت:هنوز زود است در باره این بازی صحبت کنیم. هم ما و هم تراکتوری ها درایم برای این بازی آماده می شویم. این بازی یک دربی واقعی خواهد بود و استادیوم هم پر خواهد شد. کم و کاستی ها برای هر دو هست.

برانکو در خصوص استفاده از بازیکنان ذخیره در این بازی بیان داشت: از کل بازیکنانم راضی هستم. حالا یک وقت می بینیم بعضی ها بعضی وقت ها ضعیف می شوند و بعضی وقت ها بهتر می شوند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • pic.ir/images/3jzaa377pvjcbizfxrqc.jpg" alt="http://8pic.ir/images/3jzaa377pvjcbizfxrqc.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

    حدود 1 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter