در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

جری بنگستون

هشدار ذوب آهن به پرسپولیس به خاطر بنگستون/آذری:شکایت کنیم دوباره حساب‌های پرسپولیس مسدود می‌شود

باشگاه ذوب آهن اصفهان به دلیل پرداخت نشدن مالیات مهاجم هندوراسی خود به باشگاه پرسپولیس هشدار داد.
 هشدار ذوب آهن به پرسپولیس به خاطر بنگستون/آذری:شکایت کنیم دوباره حساب‌های پرسپولیس مسدود می‌شود
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۷ |
کد خبر : ۸۱۹۸ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : باشگاه ذوب آهن اصفهان به دلیل پرداخت نشدن مالیات مهاجم هندوراسی خود به باشگاه پرسپولیس هشدار داد.

جری بنگستون مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن به دلیل پرداخت نشدن مالیاتش در زمان حضور در پرسپولیس با مشکل خروج از کشور مواجه شده است. به این ترتیب باشگاه ذوب آهن که باید در لیگ قهرمانان آسیا از بنگستون استفاده کند و او را به خارج از کشور هم ببرد به باشگاه پرسپولیس هشدار داده تا زودتر وضعیت بدهی مالیاتی بنگستون را مشخص کند.

مدیر برنامه‌های ایرانی بنگستون با تایید این خبر گفت: قرار است فردا به باشگاه پرسپولیس بروم تا راه‌حلی برای این مشکل پیدا کنم.

 

همچنین سعید آذری  در مورد شکایت باشگاه ذوب آهن اصفهان از پرسپولیس به خاطر پرداخت نشدن مالیات جری بنگستون گفت: ما هنوز از باشگاه پرسپولیس شکایت نکرده‌ ایم بلکه به آنها اعلام کرده‌ایم که مالیات بنگستون که مربوط به زمان حضورش در پرسپولیس است را پرداخت کنند. باشگاه پرسپولیس رقمی در حدود 85 میلیون تومان باید مالیات بنگستون را بدهد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه قرار است ما در لیگ قهرمانان آسیا از جری بنگستون استفاده کنیم و او را با خود به رقابت‌های مختلف ببریم و اگر بدهی مالیاتی داشته باشد برای خروج از کشور مشکل پیدا می‌کند و به همین دلیل به پرسپولیس اعلام کرده‌ایم که این مشکل را حل کند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با اشاره به تماس تلفنی‌اش با سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امروز هم سعی کردم تلفنی با آقای طاهری صحبت کنم که موفق به این کار نشدم و از طریق تریبون خبرگزاری فارس استفاده می‌کنم و به ایشان سلام می‌کنم و از ایشان می‌خواهم  محبت کنند و مالیات بنگستون را پرداخت کنند.

آذری تصریح کرد: اگر بحث شکایت از پرسپولیس اجرایی شود در آنصورت دوباره حساب‌های باشگاه مسدود می شود زیرا ظاهرا در روزهای گذشته نیز به دلیل بدهی مالیاتی حساب‌های باشگاه مسدود شده بود. ضمن اینکه با توجه به حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان اسیا این باشگاه باید مشکل مالیاتی بازیکنان خودش را هم برطرف کند تا برای خروج از کشور مشکلی نداشته باشند. متاسفانه برخی از دوستان مدام می‌خواهند هواداران را مقابل باشگاه یا شخص دیگری قرار بدهند و استفاده ابزاری می‌کنند در حالیکه مباحث قانونی باید به طریق قانونمند حل شود.

وی در مورد اینکه برخی رسانه‌ها از جلسه او با فرهاد کاظمی در منطقه درکه تهران خبر منتشر کرده بودند، گفت: درکه کجا هست؟! سرمربی تیم ما مجتبی حسینی است

مجموع رتبه (1)

5 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • دارای رتبه 5 از 5 ستاره

    از این آذری خیلی بدم میاد:p6px; height:16px;" class="kmt-emoticon" src="http://perspolis-club.com/components/com_komento/themes/kuro/images/markitup/emoticon-tongue.png" />

    دوشنبه 12 مهر 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter