در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

علی اکبر طاهری

طاهری: خودم نمی‌خواهم مدیرعامل شوم/ هیچ بایدی نبود که قبل از دربی به بازیکنان پول بدهیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس معتقد است بازنشسته نیست و مشکلی برای حضور در باشگاه پرسپولیس ندارد.
طاهری: خودم نمی‌خواهم مدیرعامل شوم/ هیچ بایدی نبود که قبل از دربی به بازیکنان پول بدهیم
شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ - ۱۸:۲۳ |
کد خبر : ۸۲۵۲ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: علی‌اکبر طاهری در جمع خبرنگاران در مورد بحث بازنشستگی گفت: شأن خبرگزاری‌ها این نیست که دنبال هر خبری در هر جایی باشند. اگر این ماجرا پیش آمده، بپرسید چرا آن خبرنگار یا رسانه نوشته که بازنشسته هستم. بنده راست و حسینی و هفت قدم سمت قبله می‌روم که بازنشسته نیستم، اما خودم نمی‌خواهم مدیرعامل شوم. من دنبال واژه نیستم و آمده‌ام این مسئله را ثابت کنم که هر کسی خدمت کند، لذت‌بخش است. لذتی بالاتر از این نیست که هواداران من روی لبشان خنده بیاید.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اعلام اینکه باید خبرنگاران اطلاعات خود را بالا ببرند، تصریح کرد: اختیاراتی که دارم را از هیئت مدیره گرفته‌ام. اگر می‌خواهید بدانید فرق سرپرست و مدیرعامل چیست باید بروید و بررسی کنید.

 

وی در مورد مسائل مالی و مشکلاتی که برای باشگاه پرسپولیس به وجود آمده است، اظهار داشت: اول باید بگویم هیچ بایدی نبود که ما قبل از دربی به بازیکنان پول بدهیم. اصلاً این‌طور نبوده است. شرایطی را باید طی می‌کردیم و ارتباطی را که با شریک تجاری داریم بررسی می‌کردیم. همیشه بخش‌های حقوقی و کاری وارد می‌شوند. ما دائم جلسه داریم. هماهنگی با بخش‌های مختلف زمان‌بر است. سال قبل هم دو سه ما زمان برد تا طرح‌های‌مان اجرایی شود.

 

طاهری در ادامه خاطر نشان کرد: به عنوان مثال ما به‌دنبال بیمه هواداری هستیم یا همکاری‌مان با یک بانک خصوصی که باید کارهایی انجام بدهیم که باشگاه از قِبل این کار، درآمدزایی خواهد داشت. روی تبلیغات این کار مشغول فعالیت هستیم. امیدواریم بخش‌های مختلف هم به ما کمک کنند. انتظارمان بالاست که صداوسیما به ما کمک کند و خبرنگاران در کنار ما باشند تا درآمد پرسپولیس بالا برود.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که درآمدها از جانب اسپانسرها شفاف نیست، یادآور شد: این مسائل در دست ما نیست. برخی می‌آیند، برخی از گروه ما جدا می‌شوند. برخی دو بار امتیاز می‌خرند تا دو برابر به ما کمک کنند. اینها در مجموع ثبت و قابل استناد است و می‌توان آن را بررسی کرد. اینها یک سیکل دارند که آن را بررسی کنیم. دوستان به ما کمک می‌کنند و باید از آنها تشکر کنم.

 

موضوع عدم حضور گولچ، مدافع کروات در تمرینات پرسپولیس مورد دیگری بود که خبرنگاران پیرامون آن از سرپرست باشگاه پرسپولیس سؤال کردند که وی در پاسخ گفت: در ابتدای فصل هم گفتند چرا فلان بازیکن جدا شد. ما با بازیکنان قرارداد داریم و اگر آنها بخواهند یک روز نیایند، قرارداد و تعهداتی دارند که باید طبق آن رفتار کنند. ما هم طبق الزامات قرارداد، برخورد لازم را با بازیکنی که ما را به این شکل ترک کرده، خواهیم داشت.

 

طاهری در خصوص اینکه 15 مهر آخرین مهلت حضور بازنشسته‌ها در بخش‌های دولتی بوده است، گفت: این یک بخش‌نامه است که طبق آن یکسری افراد می‌توانند مستثنی شوند و بار دیگر به کار گرفته شوند. ما هم باید این بخش‌نامه را در دستور کار خود قرار دهیم.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • یاد کانون قدیم و بچه هاش و شلوغیاش بخیر
  گیج شدم اینجا رو دیدم
  از ته دلم دعا میکنم بازم سایت مثل قبل و حتی بهتر بشه

  حدود 1 سال قبل
 • بیاییددراین

  شبهای عزیزبرای هم

  دعای خیرکنیم

  الهی

  مهر؛بركت؛عشق؛

  محبت وسلامتى

  هميشه همنشین

  شماباشند.

  سبک زندگیتون حسین پسند

  شب خوش

  حدود 1 سال قبل

چسبانده شده ها

 • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

 • یاد کانون قدیم و بچه هاش و شلوغیاش بخیر
  گیج شدم اینجا رو دیدم
  از ته دلم دعا میکنم بازم سایت مثل قبل و حتی بهتر بشه

  حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter