در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

دفاع پرسپولیس هنوز جای کار دارد

حسینی: صدر جدول استرس و وظیفه‌مان را بیشتر می‌کند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه ما در صدر جدول قرار گرفته‌ایم باعث می‌شود که استرس و وظیفه‌مان افزایش یابد.
حسینی: صدر جدول استرس و وظیفه‌مان را بیشتر می‌کند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۴ |
کد خبر : ۸۳۰۴ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : سیدجلال حسینی پس از پیروزی 3 بر صفر پرسپولیس مقابل نفت، اظهار داشت: ما در زمان‌هایی از بازی عقب کشیدیم اما خوشبختانه در این بازی هم توانستیم دروازه خود را بسته نگه داریم. روز به روز کارمان دشوارتر می‌شود و هنوز در بخش دفاعی کار داریم که باید تلاش خود را بیشتر کنیم.

وی در مورد دیدار مقابل استقلال خوزستان، تأکید کرد: استقلال قهرمان فصل گذشته است و تیم کاملی دارد. ما شرایط سختی داریم روز به روز کارمان دشوارتر می‌شود چرا که صدر جدول هستیم این موضوع باعث می‌شود که استرس داشته باشیم و وظیفه ما هم سنگین‌تر می‌شود.

مدافع سرخ‌پوشان در مورد طلبش از نفت، گفت: نمی‌دانیم چه کنیم. هیچ کس در نفت پاسخگو نیست، در آینده من بد صحبت می‌کنم چرا که باشگاه اصلاً جوابگو نیست. 90 درصد از باشگاه طلب دارند و نمی‌دانم از کجا باید شکایت کنم.

وی در مورد اینکه بیرانوند اعلام کرده خسته شده و این مسأله را پیگیری نمی‌کند، گفت: من از این مسأله نمی‌گذرم اما نمی‌دانم چه کاری باید انجام دهم شما کمک‌مان کنید و بگویید چگونه می‌توانیم حقمان را بگیریم.

حسینی در مورد اینکه آیا انگیزه خاصی مقابل نفت داشته، گفت: در پرسپولیس بازی کردن همیشه انگیزه خاصی می‌خواهد. بازی کردن من هم ربطی به طلبم نداشت و بیشتر سعی کردم که توپ را حفظ کنم و اجازه ندهم دروازه‌مان باز شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter