در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

به هیچ وجه مرتکب پنالتی نشدم

بیرانوند:‌ گل‌‌رخسار بزرگ فقط با دایی و کی‌روش عکس می‌گیرد!

گلر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گل‌رخسار بزرگ فقط با علی دایی و کارلوس کی‌روش عکس می‌گیرد و او را آن زمان دیده‌ام.
بیرانوند:‌ گل‌‌رخسار بزرگ فقط با دایی و کی‌روش عکس می‌گیرد!
شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۸ |
کد خبر : ۸۳۰۵ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی 3 بر صفر پرسپولیس مقابل نفت تهران گفت: مشکلات مالی زیادی داریم و نفتی‌ها به این مسئله توجه نمی‌کنند. یک میلیارد و 85 میلیون طلب دارم. پرسپولیس 6 بازیکن ملی‌پوش دارد. چند ملی‌پوش روی هم رفته 4 میلیارد و 500 میلیون تومان طلب دارد. هر روز تمرکزم را از دست می‌دهم و فقط در زمان برگزاری بازی سعی می‌کنم با تمرکز کار کنم که شرمنده هواداران نشوم. 500 تا 600 میلیون تومان چک دارم که باید پاس شود.

وی افزود: 12 سال در این تیم زحمت کشیدیم و 3 سال است که نفت صاحب برند شده است. به ما می‌گویند قنبرزاده گفته پول این افراد را ندهید. او اصلاً دیگر در این تیم نیست و نمی‌دانم کجا حضور دارد. می‌گویند فردوسی‌پور عادل است و مشکلات راحل می‌کند،‌ او اگر این مشکل نفت را حل کند و این مسائل را نشان دهد، کارش را به خوبی انجام داده است.

گلر پرسپولیس در ادامه تأکید کرد: آقای زنگنه به این وضعیت رسیدگی کنند، می‌گویند قراردادمان زمانی بوده که باشگاه نفت زیرنظر وزارت نفت بوده است. اگر زنگنه یک خانواده را نان می‌دهد، من نان 15 خانواده را می‌دهم. وقتی به باشگاه نفت مراجعه می‌کنم،‌‌ آنها می‌گویند شرکت بهنام پیشرو 17 میلیارد به پرسپولیس پول داده و من بروم طلبم را از پول‌های آنها که به پرسپولیس داده‌اند بگیرم. وقتی به پرسپولیس این مسئله را می‌گویم، آنها اعلام می‌کنند بهنام پیشرو این پول را برای تبلیغاتش به پرسپولیس داده و آنها تبلیغاتشان را انجام داده‌اند. این پول حق زن‌وبچه من است. نفت 3 سال است که صاحب برند شده، ما برای این تیم زحمت کشیدیم و این شرایط را به وجود آوردیم، اگر این شرایط برای نفت ادامه پیدا کند، نفت دچار مشکل خواهد شد. هر بار که به باشگاه نفت می‌رویم یک بار می‌گویند باید با گل‌رخسار بزرگ صحبت کنید و یک بار هم می‌گویند با گل‌رخسار کوچک صحبت کنید، گل‌رخسار بزرگ را فقط هنگام عکس گرفتن با علی دایی و کارلوس‌ کی روش دیده‌ام،‌ آنها اگر به دنبال تبلیغ شرکت‌شان هستند، این مسئله را به من بسپارند تا عکس شرکت‌شان را در یکی از صفحات مجازی خودم بگذارم که 90 هزار نفر آنها را ببینند.

وی در مورد اینکه آیا روی میلاد فخرالدینی مرتکب خطا شد، اظهار داشت: اصلاً به هیچ وجه خطا نکردم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter