در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بیرانوند

بیرانوند: دکترها بگویند بازی نکن، قطعا بازی می‌کنم!

بیرانوند در مورد مصدومیتش‌اش حرف‌های جالبی می‌زند. گفت‌وگوی همشهری ورزشی را با بیرانوند می‌خوانید.
بیرانوند: دکترها بگویند بازی نکن، قطعا بازی می‌کنم!
شنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۱ |
کد خبر : ۸۴۱۴ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب:علیرضا بیرانوند در بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان از ناحیه مچ دست دچار مصدومیت شد ولی با همین شرایط 90 دقیقه دوام آورد. آسیب‌دیدگی این بازیکن باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده است ولی او به پرسپولیسی‌ها اطمینان می‌دهد که هیچ اتفاقی نیفتاده و او قطعا برای این تیم بازی خواهد کرد.

 

 

 

شاید مهمترین سوال از تو درباره مصدومیت فعلی‌ات باشد.بالاخره این مصدومیت جدی است یا خیر؟

الان که با شما صحبت می‌کنم(جمعه) عکس قدیمی انداخته ام که نشان می‌دهد دستم کمی مو برداشته است.الان هم در حال رفتن به بیمارستان هستم تا MRI بگیرم اما اصلا نگران نیستم و هواداران پرسپولیس هم نگران نباشم.من قطعا برای پرسپولیس و تیم ملی بازی می‌کنم و هیچ مشکلی هم برای بازی ندارم.

 

 

 

ولی شاید استخوان مچ دستت تَرک برداشته باشد؟

من گفتم که مشکلی ندارم و حتی سرم را هم به خاطر هواداران پرسپولیس می‌دهم.حتی اگر دکترها هم بگویند که بازی نکن، من بازی خواهم کرد.من نمی توانم حتی یک روز بیرون بنشینم.اصلا مهم نیست که دستم مو برداتشه باشد یا ترک خورده باشد، بازی من هواداران پرسپولیس مهم هستند.

 

 

 

الان از ناحیه مچ خیلی درد داری؟

خب، وقتی مچ را حرکت می‌دهم درد دارم ولی من این درد را نمی‌بینم! من باید برای پرسپولیس بازی کنم و مطمئن باشید مشکل جدی نیست.

 

 

 

ولی اگر دکترها بگویند بازی نکن، نباید بازی کنی.درست است؟

من باید بازی کنم و به این چیزها فکر نمی‌کنم.بعد از بازگشت به تهران هم بیکار ننشستم و با کمک همسرم از طریق روش‌های قدیمی کار درمان دستم را با برخی شیوه‌ها شروع کردم.

 

 

 

یعنی می‌خواهی در بازی بعدی با این وضعیت بازی کنی؟

انشالله بازی خواهم کرد چون هواداران پرسپولیس از تیمشان برد می‌خواهند و دوست ندارند بازیکن تیمشان به هر دلیلی غایب باشد.

 

 

 

در مورد بازی چه صحبتی داری؟

بازی سختی بود.استقلال خوزستان همیشه مقابل پرسپولیس، استقلال تهران،سپاهان و تراکتورسازی انگیزه دارد و در این بازی هم انصافا خوب بازی کرد.به هر حال ما در زمین قهرمان لیگ بازی می‌کردیم و آنها فاصله‌ای با برد نداشتند.خوشحالم که در نهایت یک امتیاز گرفتیم و شکست نخوردیم.

 

 

 

چرا نیمه اول بد بازی کردید؟

قبول دارم که نیمه اول نیمه پرسپولیس نبود و در حد انتظار بازی نکردیم.در نیمه دوم اما خوب بازی کردیم و جدا از پنالتی‌ای که از دست دادیم، چند فرصت مهم را هم گل نکردیم.با این حال خدا را شکر که مساوی کردیم در ضمن استقلال خوزستان هم تیم ضعیفی نیست.

 

 

 

در مورد گلی که از روی ضربه ایستگاهی خوردی چه صحبتی داری؟

هواداران پرسپوللیس از من انتظار دارند و نباید در زاویه موافق گل می‌خوردم.امیدوارم دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد و خودم واقعا بیش از حد ناراحتم که چرا آنطور گل خوردم.من دنبال بهانه نیستم و در اول حرفم گفتم که نباید آنطور گل می‌خوردم اما واقعا دستم آسیب دیده بود و اذیتم می‌کرد.حتی می خواستم بگویم تعویضم کنند ولی تا پایان مسابقه بازی کردم.من درد داشتم و واقعا ترسیدم تا دست راستم را به سمت توپ ببرم.در طول بزی هم چند دفع توپ انجام دادم که دستم شدید درد می کرد.امیدوارم در بازی‌های بعدی هواداران را خوشحال کنم.

 

 

 

آینده پرسپولیس را چطور می‌بینی؟

ما بایدامسال قهرمان شویم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.حداقل در مورد نیم‌فصل باید بگویم که ما قهرمان می‌شویم، آن هم با اختلاف 8 امتیاز. امیدوارم که در پایان فصل هم قهرمان شویم.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter