در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

باقری:کلاس مربیگری همیشه مفید است

پرسپولیس برای آسیا باید تقویت شود

مربی پرسپولیس گفت: ظرف 48 ساعت آینده تهران را به مقصد امارات ترک می کنم تا در اردوی پرسپولیس و در کنار تیم قرار گیرم.
پرسپولیس برای آسیا باید تقویت شود
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۱۸:۴۳ |
کد خبر : ۸۸۲۲ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب:مربی تیم فوتبال پرسپولیس که همراه با این تیم به دوبی سفر نکرده است و این روزها به کلاس های مربیگری می رود، احتمالا طی روزهای آینده به سرخپوشان اضافه خواهد شد.

 

کلاس های مربیگری مفید است

 

کریم باقری درباره حضورش در کلاس های مربیگری A اظهار داشت: خوشحالم که به دنبال مدرک مربیگری رفتم و فکر می کنم این دوره از کلاس ها برایم خیلی مفید بود. امیدوارم بتوانم با طی کردن دوره های مختلف به پرسپولیس کمک کنم. به هر حال برای هر مربی ای لازم است که تمام این دوره ها را سپری کند و من هم که از چند سال قبل این کار را آغاز کردم، باید در این دوره نیز شرکت می کردم. خیلی از دوستان دیگر هم در این کلاس ها بودند و در مجموع مفید و مثبت بود.

 

هدف قهرمانی در لیگ و موفقیت در آسیا است

 

وی درباره هدف پرسپولیس در این فصل تصریح کرد: پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است و بازیکنان خوب و کادر فنی قدرتمندی دارد. هدف ما این است که این تیم را هرچه پرقدرت تر در لیگ و آسیا شرکت دهیم و این هدف دور از دسترس نیست. به هر حال هواداران همیشه از پرسپولیس قهرمانی می خواهند و این موضوع هم به حق است. امیدوارم امسال تلاش بازیکنان به قهرمانی منجر شود، اگرچه خیلی سخت است. از سوی دیگر هدفمان حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا است.

 

پرسپولیس باید تقویت شود

 

مربی پرسپولیس با اشاره به احتمال حضور مستقیم این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: من دقیقا از این موضوع اطلاع ندارم. این مسائل را باشگاه پیگیری می کند اما به هر حال باید حضور پرقدرتی داشته باشیم. اگر قرار باشد به پلی آف هم برویم باید آنقدر قدرتمند باشیم که به مرحله گروهی برسیم. به نظرم تیم باید برای حضور در رقابت های آسیایی تقویت شود و کادرفنی و برانکو هم خوب این مساله را می دانند.

 

جمعه در دوبی هستم

 

باقری در پایان درباره زمان حضورش در اردوی پرسپولیس گفت: به احتمال فراوان ظرف 48 ساعت آینده تهران را به مقصد امارات ترک می کنم تا در اردوی پرسپولیس و در کنار تیم قرار گیرم. با برانکو و باشگاه هماهنگ کرده بودم که به خاطر کلاس های مربیگری دیرتر به امارات بروم. حالا که کلاس های مربیگری تمام شده، خودم را به امارات می رسانم تا در کنار تیم باشم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter