در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

حمیدرضا گرشاسبی

گرشاسبی: اگر قانون بگوید نوراللهی و عالیشاه به سربازی بروند، عمل می کنیم

عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت: اگر قانون بگوید نوراللهی و عالیشاه به سربازی بروند، عمل می کنیم اما تا الان چیزی به دست ما نرسیده است. 
گرشاسبی: اگر قانون بگوید نوراللهی و عالیشاه به سربازی بروند، عمل می کنیم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۳ |
کد خبر : ۸۸۴۹ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: حمیدرضا گرشاسبی در رابطه با حضور مسعود سلطانی فر در وزارت ورزش اظهار داشت: به هر حال این تغییرات با نظر دولت صورت گرفت و باید به آن احترام گذاشت. من هم مسئولیتی در وزارت ورزش دارم و فعلا هستم. باید منتظر آینده بود تا ببینیم که چه اتفاقی رخ می دهد. ما کارها را پیش می بریم تا هیچ کاری در ورزش روی زمین نماند.

 

وی درباره شایعه تغییرات در مدیریت پرسپولیس و استعفای طاهری عنوان کرد: وقتی با طاهری صحبت کردم، این موضوع را رد کرد. وزیر ورزش کاملا دستش برای تغییر باز است و با کسی تعارف ندارد. اگر بخواهد تغییراتی انجام دهد، خودش این کار را می کند و نیازی به کناره گیری طاهری نیست. به هر حال بعد از تغییر در وزارت ورزش یکسری موج ها برای تغییرات بعدی راه می افتد و برخی سوار این موج می شوند اما نباید به این شایعات توجه زیادی کرد.

 

مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش تصریح کرد: الان زمان تغییرات در پرسپولیس نیست چون آرامش و ثبات خوبی در تیم برقرار شده و پرسپولیس در صدر جدول است. سلطانی فر هم قطعا کارهای مهمتری در وزارت ورزش در پیش دارد که البته رسیدگی به وضعیت استقلال و پرسپولیس یکی از آنها خواهد بود. در هر صورت تا به حال هیچ بحثی درباره تغییرات نشده است.

 

گرشاسبی در واکنش به انتقادات صورت گرفته نسبت به برگزاری اردوی پرسپولیس در دوبی با وجود غیبت 7 بازیکن ملی پوش گفت: وقتی ما 7 بازیکن در تیم ملی داریم، گناه بقیه چیست؟ نباید به آنها رسیدگی شود و باید آنها هم به تعطیلات بروند؟ آنهایی که در تیم ملی حضور دارند، در اردو هستند و کارهای آماده سازی خود را انجام می دهند، پس سایر بازیکنان نیز باید در اردو داشته باشند تا از آنها عقب نمانند. در ضمن این اردو برای باشگاه بار مالی زیادی نداشت چون یک اسپانسر هزینه های آن را برعهده گرفت.

 

وی همچنین افزود: تیم با هر تعداد نفر از آن حالت آمادگی نباید خارج نشود. هوشیاری برانکو و کادرفنی است که در این شرایط اجازه ندادند بازیکنان بدون انگیزه بمانند و خواستند آمادگی انها را از نظر روحی و بدنی حفظ کنند.

 

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره برنامه پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: مسلما بازیهای آسیایی سنگین تر از مسابقات داخلی است و باید تیم برای آن رقابت ها تقویت شود. قرار است برانکو بعد از اردوی دوبی به هیات مدیره بیاید و گزارش فنی خواهد داد. اعضای هیات مدیره نیز پیشنهاداتی که دارند را ارائه می دهند. مطمئن باشید که پرسپولیس پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می کند.

 

گرشاسبی در خصوص مسائل و مشکلات مالی پرسپولیس اظهار داشت: ما نسبت به دوره ای که خودمان به پرسپولیس آمدیم، اصلا از برنامه ها عقب نیستیم و تمام تعهداتی که در این چند ساله داشتیم را پرداخت کردیم. مشکل اصلی ما مطالبات گذشته است که هیات مدیره را اذیت کرده و گریبان ما را گرفته است. در این چند سال از نظر مدیریت هزینه و اسپانسرینگ مشکلی نداشتیم و در این چند روز هم بخشی از تعهدات به بازیکنان و کادرفنی پرداخت شد. مطالبات قبلی را هم با چانه زنی و به ترتیب اولویت سعی می کنیم پرداخت کنیم.

 

وی در پایان درباره احتمال سرباز شدن احمد نوراللهی و امید عالیشاه از نیم فصل گفت: این موضوع را خود این 2 بازیکن هم تکذیب کردند. البته در این موارد قانون حرف اول را می زند و اگر قانون بگوید، این بازیکنان باید به سربازی بروند اما تاکنون چیزی در این باره به باشگاه اعلام نشده است.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter