در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خشم سید

خط و نشان شدیداللحن سیدجلال برای سوریه

مدافع باتجربه تیم ملی با نارضایتی بابت عملکرد ناجوانمردانه بازیکنان سوریه وعده داد در بازی برگشت به آنها درس فوتبال خواهیم داد.
خط و نشان شدیداللحن سیدجلال برای سوریه
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ - ۱۹:۳۶ |
کد خبر : ۸۹۳۳ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب:تیم ملی سوریه در دیداری که شایسته کسب نتیجه نبود به یک تساوی ارزشمند مقابل ایران دست یافت و وقت کشی های پیاپی و اصرار برای بازی در زمینی غیر استاندارد عصبانیت سیدجلال حسینی را به همراه داشت.

 

مدافع تیم ملی در خصوص دیدار برابر سوریه گفت: بازیکنان تلاش کردند و جنگیدند و ما امروز برای پیروزی به زمین آمدیم اما شرایط این اجازه را به ما نداد. همه دیدند که ما تمام تلاش خود را به کار بردیم و برای سه امتیاز تمام توان مان را به کار بردیم.

 

سیدجلال حسینی که به شدت بابت رفتار غیرحرفه ای و ناجوانمردانه بازیکنان سوری عصبانی بود در ادامه برای آنها خط و نشان کشید و گفت: تنها انتظاری که خواهیم داشت این است که در بازی برگشت به تیم سوریه که هم از نظر اخلاقی و هم فنی شرایط خوبی در بازی امروز به نمایش نگذاشت نشان دهیم تیم ایران چه تیمی است.

 

وی ادامه داد: من از تمام مردم می خواهم در بازی برگشت استادیوم را پر کنند تا به آنها نشان دهیم فوتبال واقعی چیست و چه نتیجه ای باید مقابل نام آنها درج می شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter