در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

جعفر کاشانی

خبری در مورد تغییرات و ماجرای پیراهن‌ها ندارم

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: رئیس فدراسیون فوتبال با اعلام یک خبر خوب، باعث خوشحالی همه پرسپولیسی‌ها شد.
 خبری در مورد تغییرات و ماجرای پیراهن‌ها ندارم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۳ |
کد خبر : ۸۹۶۸ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب :جعفر کاشانی  با اعلام این مطلب که از روز گذشته تا به حال هیچ خبری در مورد افزایش سهمیه ایران و قطعی شدن حضور پرسپولیس در مرحله گروهی با تصمیم کمیته اجرایی بازی‌ها نشنیده بود، گفت: با این حال آقای تاج که یک مرجع حقیقی و حقوقی است، رسماً اعلام کرد دیگر نیازی نیست در پلی‌آف بازی کنیم و با این خبر، همه ما را شاد کرد.

وی ادامه داد: امیدوارم پرسپولیس با استفاده از این امتیاز، قهرمان آسیا شود. باید کاری کنیم که یک پایان خوش برای تیم اتفاق بیفتد و غیر از این هم نیست. پرسپولیس یک تیم ریشه‌دار و مردمی است که انصافاً از سوی مدیران باشگاه به خوبی حمایت می‌شود و امیدواریم کار بزرگی در لیگ قهرمانان انجام دهیم و حتی به قهرمانی برسیم.

کاشانی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص ماجرای پیراهن‌های پرسپولیس که در فرودگاه ضبط شد، گفت: هیچ خبری در این مورد ندارم. دوستان دیگر و سایر مسئولان باشگاه در جریان ماجرا هستند و جلسه هیئت مدیره هم نبوده که بتوانیم این مباحث را مطرح کنیم تا خبر تازه‌ای بدهم. در واقع خبر خاصی در خصوص پیراهن‌ها ندارم ولی امیدوارم هر چه هست، زودتر حل شود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا با حضور وزیر جدید ورزش و جوانان، نگران ایجاد تغییرات در هئیت مدیره شده یا خیر، گفت: فعلاً که خبری در این مورد نیست و ما هم به کارمان ادامه می‌دهیم. مشکلی هم نداریم. بهتر است وقتی خبرهای بیشتری در این مورد شد، در خصوص آن صحبت کنیم نه امروز.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter