در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

محمدرضا زادمهر

اتفاقات فرودگاه امام را از طریق مراجع قانونی حل می‌کنیم

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: تا آنجا که می‌دانم قرار بود یکسری از لباس‌های مورد نیاز تیم در بازی‌های آینده به ایران آورده شود و هر مشکلی پیش آمده باشد از طریق مراجع قانونی می‌کنیم.
اتفاقات فرودگاه امام را از طریق مراجع قانونی حل می‌کنیم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۲ |
کد خبر : ۸۹۷۰ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: اردوی خارجی پرسپولیس باز هم برای این باشگاه حواشی در پی داشت. برخی به نوع تفریحات سرخپوشان در این اردو ایراد گرفتند و در مورد حضور مسئولان باشگاه پرسپولیس در اردوی خارج از کشور تیم‌شان نیز حرف‌وحدیث‌هایی مطرح شد.

محمدرضا زادمهر عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد مسائل مختلف پیرامون این اردو و دیگر موارد پاسخگوی سوالات شد.

حتما در جریان کامل حاشیه‌های به وجود آمده در اردوی دبی هستید.

با توجه به امکانات خوبی که از هر لحاظ باشگاه ایرانیان داشت و هزینه آن برعهده اسپانسر بود برگزاری اردوی خارج از کشور تیم در دبی در هیئت مدیره مطرح و تصویب شد. تیم در این اردو 13 جلسه تمرین و دو بازی دوستانه انجام داد و خدا را شکر همه صحیح و سالم با آمادگی بالا از این اردو برگشتند. در این بین برخی دوستان به مسائلی پرداختند که فکر نمی‌کنم نیازی به پرداختن به آنها باشد.

 از شما خواسته شده بود در این اردو کنار تیم باشید یا خودتان این طور صلاح دانستید؟

در تمام اردو‌ها از اعضای هیئت مدیره دعوت می‌شود در کنار تیم حضور داشته باشند و من هر بار به دلیل مشغله کاری نتوانستم در این اردوها حضور پیدا کنم. اردوی امارات  در زمان خوبی برگزار شد و 3 روز فرصت کردم کنار تیم باشم. شما خیلی به حواشی که پیرامون این قضایا بوجود آمده توجه نکنید. اخیرا هم که دیده‌اید در مورد ماندن برانکو در دبی نوشته‌اند او در حال مذاکره با باشگاه‌های این کشور است!

 پس شما تمام حواشی پیرامون اردوی تیم‌تان را رد می‌کنید؟

تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس نیاز به آرامش دارند و برقراری آرامش در تیم بخشی از وظایف ما است. برخی برداشت‌های شخصی‌شان را از مسائل مربوط به تیم ما می‌نویسند که این افراد برای ما قابل احترامند اما مجموعه پرسپولیس همه در تلاش هستند تا یک فصل موفقیت‌آمیز را پشت‌سر بگذارند. از رقابت‌های جام حذفی کنار رفته‌ایم و برای قهرمانی در لیگ و حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا مصمم‌تر شده‌ایم. در این راه نیاز به این داریم که از حاشیه‌ها دوری کنیم و از این جهت پرداختن به برخی حواشی جالب نیست.

برای اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور موفقی داشته باشید روی بازیکنان اوکراینی‌تان حساب کرده‌اید یا در نیم فصل دنبال تقویت تیم‌تان هستید؟

من کلی جواب این سوال را می‌دهم. ما اگر واقعا به سرمربی تیم‌مان اعتقاد داریم پس باید به تصمیمات فنی او احترام بگذاریم.

این دلیل نمی‌شود هر بازیکن خارجی بی‌کیفیتی با قیمت گزاف با باشگاه پرسپولیس قرارداد ببندد!

به هر صورت ما باید به نظر مربیان تیم‌مان احترام بگذاریم.

هنگام بازگشت پرسپولیس از دبی اتفاقاتی در فرودگاه امام خمینی (ره) رخ داد که برای باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس خجالت‌آور است، شما در جریان موضوع قرار دارید؟

من فقط دیدم که طاهری اعلام کرده اتفاقاتی که در موقع بازگشت در فرودگاه رخ داده به زودی با طی کردن مراحل قانونی‌ حل خواهد شد.

چرا باید معاون باشگاه به بازیکنان دستور دهد لباس‌های جدید تیم را در ساک‌های خود جاسازی کنند تا باشگاه مجبور نباشد بابت آوردن این وسایل به ایران گمرکی بدهد؟ آیا این دور زدن قانون نیست؟

من در جریان کامل این قضایا نیستم اما اگر موردی باشد که نیاز به بررسی داشته باشد حتما در جلسه هیئت مدیره به آن خواهیم پرداخت.  تا آنجا که من می‌دانم قرار شده بود یکسری از لباس‌ها که مایحتاج تیم در بازی‌های آینده است به همراه تیم به ایران آورده شود. هر مشکلی هم پیش آمده باشد از طریق مراجع قانونی آن را حل خواهیم کرد و مطمئن باشید غیر از این عمل نخواهیم کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter