در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو

برانکو: قهرمانی پرسپولیس باید جذاب باشد

برانکو در گفتگویی در خصوص شرایط تیم بعد از اینکه قهرمانی فصل گذشته را از دست دادند، گفت: فصل گذشته ما قهرمانی را با یک گل اختلاف از دست دادیم اما در فصل جدید، بار دیگر مدعی قهرمانی هستیم.
برانکو: قهرمانی پرسپولیس باید جذاب باشد
جمعه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۰ |
کد خبر : ۸۹۷۸ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب :سرمربی کروات تیم که اکنون فرصت خوبی با توجه به صدرنشینی در لیگ برتر دارد، اعلام کرد هدف تیمش در فصل جدید قهرمانی است و آنها با 40 میلیون هوادار این هدف را دنبال خواهند کرد: فشار زیادی روی تیم ماست. هرچند 40 میلیون هوادار ما، الهام بخش ما هستند. صدرنشینی کافی نیست. آنها از ما بازی جذاب می خواهند. هدف ما کسب پیروزی با ارائه فوتبال جذاب و در نهایت قهرمانی است.

 

برانکو البته در این فصل نیز توانسته فوتبال جذابی با تیم خود به نمایش بگذارد که ماحصل آن صدرنشینی تیمش در لیگ شانزدهم و عدم فاصله گرفتن از تیمی که رسیدن به دروازه آنها برای حریفان آسان بوده، شده اند. شاگردان برانکو اکنون با هفت ملی پوش که علیرضا بیرانوند را نیز باید جزیی از آنها دانست، اهداف بزرگی را در سر می پروارند و رویای قهرمانی بعد از 9 سال دور از دسترس آنها نخواهد بود. مهمترین مساله ای که برانکو ایوانکوویچ اکنون با آن دست به گریبان است، تقویت تیمش برای دیدارهای آتی لیگ برتر و خصوصا لیگ قهرمانان است که بتواند انتظارات را همانطور که عنوان کرده برآورده کند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • 1819568555

  شنبه 29 آبان 1395 - حدود 1 سال قبل
 • برانکو سرور کیسه کشا:D6px; height:16px;" class="kmt-emoticon" src="http://perspolis-club.com/components/com_komento/themes/kuro/images/markitup/emoticon-happy.png" />:D6px; height:16px;" class="kmt-emoticon" src="http://perspolis-club.com/components/com_komento/themes/kuro/images/markitup/emoticon-happy.png" />;)6px; height:16px;" class="kmt-emoticon" src="http://perspolis-club.com/components/com_komento/themes/kuro/images/markitup/emoticon-wink.png" />

  جمعه 28 آبان 1395 - حدود 1 سال قبل
 • پروفسور برانکو

  جمعه 28 آبان 1395 - حدود 1 سال قبل
 • اين منصوريان خيلي اسكل بابا چه تيمي ساخه جلو صبا هم نتونست كاري كنه

  جمعه 28 آبان 1395 - حدود 1 سال قبل
 • پروفسور عشقه

  جمعه 28 آبان 1395 - حدود 1 سال قبل
 • يادم نمياد قهرماني پرسپوليس حماسي نباشه
  اون از دقيقه 96
  يا قهرمانيمون دقيقه اخر بازي با فجر
  كلا قهرمانيامون خاصه

  جمعه 28 آبان 1395 - حدود 1 سال قبل
 • انشاالله قهرمانی رو جشن میگیریم:D6px; height:16px;" class="kmt-emoticon" src="http://perspolis-club.com/components/com_komento/themes/kuro/images/markitup/emoticon-happy.png" />

  جمعه 28 آبان 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter