در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

سیدجلال حسینی

حسینی: داور پرسپولیس را عصبی کرد/ باید تا نیم فصل همه را شکست دهیم

کاپیتان پرسپولیس گفت: بازیکنان خوبی در ماشین سازی هستند و نباید آنها را حریف راحتی قلمداد کنیم.
 حسینی: داور پرسپولیس را عصبی کرد/ باید تا نیم فصل همه را شکست دهیم
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۲ |
کد خبر : ۹۱۲۳ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب :سیدجلال حسینی در رابطه با توقف پرسپولیس مقابل پیکان اظهار داشت: ما در بازی که مقابل پیکان انجام دادیم، از هر لحاظ بهتر از حریف بودیم و حق ما گرفتن 3 امتیاز بازی بود. روز بدشانسی تیم ما بود و با وجود حملات زیادی که کردیم، نتوانستیم به گل برسیم. به هر حال شاید اگر بیشتر دقت می کرد، اوضاع کمی برای ما بهتر می شد.
وی با اشاره به اعتراض پرسپولیسی ها به داور افزود: فکر می کنم داوری در نتیجه یک مقدار تاثیرگذار بود. داور باعث شد تا بازیکنان در زمین عصبی باشند و در برخی از صحنه ها قضاوت اشتباهی داشت. خیلی از کارشناسان هم گفته اند که اخراج محمد انصاری اشتباه بوده است.
کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد: تیم پیکان در این بازی بیشتر به فکر ضدحمله و ارسال توپ های بلند بود اما تیم ما که همواره هجومی بازی می کند، ریسک می کرد و جلو می آمد. به همین دلیل برای حریف نیز موقعیت هایی به وجود می آمد. ما فرصت های خوبی داشتیم اما خوب از آنها استفاده نکردیم.
حسینی در ادامه بیان داشت: فکر می کنم نبود چند بازیکن ملی پوش از جمله خودم در اردوی پرسپولیس به دلیل حضور در تیم ملی روی کار ما تاثیر گذاشته بود. باید با تمرینات بیشتر آمادگی خود را بالا ببریم چون بازیهای حساس و مهمی تا نیم فصل داریم و دیگر نباید امتیازات را راحت از دست بدهیم.
وی همچنین اضافه کرد: باید در 4 بازی آینده امتیازات کامل را کسب کنیم. باید به آن چیزی که هواداران می خواهند برسیم. آنها امسال از ما انتظار قهرمانی دارند. شما دیدید که در یک هوای سرد و در ورزشگاهی بیرون از شهر از ما حمایت کردند و ما هم باید آنها را راضی به خانه بفرستیم.
کاپیتان پرسپولیس در پایان با اشاره بازی بعدی این تیم مقابل ماشین سازی گفت: ماشین سازی تاکنون خوب نتیجه نگرفته است اما باید بگویم از نظر فنی و کارهای تاکتیکی یکی از تیمهای خوب لیگ است. بازیکنان خوبی در این تیم هستند و نباید آنها را حریف راحتی قلمداد کنیم. دیگر حریف آسان در لیگ وجود ندارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter