در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیسی های تیم پدیده

مصاحبه ۴ بازیکنی سابقه پرسپولیس در تیم پدیده

در این پست مصاحبه های حقیقی-گردان-کمندانی و کفشگری را بعد از باخت در مقابل پرسپولیس مشاهده می کنید
مصاحبه 4 بازیکنی  سابقه پرسپولیس در تیم پدیده
شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۷:۲۳ |
کد خبر : ۹۲۴۸ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب:  هافبک تیم فوتبال پدیده گفت: بنیادی‌فر را دوست دارم اما او در ۵-۴ دقیقه آخر بازی خیلی تحت‌تأثیر قرار داشت.

 

رضا حقیقی بعد از شکست پدیده مقابل پرسپولیس و بازگشتش بعد از چندین ماه به میادین، گفت: یک سال و چند ماه از میادین دور بودم و 5-4 ماه تمرین کردم. استارت حضورم در میادین از بازی قبل خورد و امروز هم خدا را شکر بازی کردم.

 

وی در مورد اینکه قبول دارم به حقش در فوتبال ایران نرسیده است، گفت: اشتباهم این بود که از پرسپولیس رفتم و یکسری انتخاب اشتباه داشتم،‌اما بیست و هفت سالم است و هنوز خیلی جا دارم و می‌توانم جبران کنم.

 

حقیقی در مورد اینکه آیا به خاطر مسائل مالی از پرسپولیس جدا شد، گفت: قبل از جام جهانی مشکل مالی داشتم، اما حل شد و بعد از ان هم در این تیم بازی کردم،‌ اما به خاطر مشکل شخصی به مشهد آمدم.

 

هافبک پدیده در مورد اینکه آیا می‌تواند دوباره به دوران اوج برگردد یا خیر، گفت: مطمئن باشید اگر این اتفاق نمی‌افتاد هیچ‌گاه به فوتبال برنمی‌گشتم. متأسفانه این اواخر هم یک اتفاق برایم افتاد که فراموش کردن آن سخت است، اما تلاش می‌کنم تا دوباره برگردم.

 

وی در مورد بازی تأکید کرد: در صحنه‌ای در اواخر بازی به بنیادی‌فر داور بازی گفتم که خطایی نکردم. من بنیادی‌فر را دوست دارم اما 5-4 دقیقه آخر او خیلی تحت‌تأثیر قرار داشت.

 

حقیقی درباره برخوردش با برانکو در ابتدای مسابقه گفت: برانکو بزرگواری کرد و به سمت نیمکت ما آمد و با یکدیگر احوالپرسی کردیم، من هم به خاطر کریم باقری به سمت نیمکت پرسپولیس رفتم.

 

 

 

 دروازه‌بان تیم فوتبال پدیده مشهد گفت:‌پرسپولیس در اکثر دقایق بازی سوار بر میدان بود ولی حق پدیده هم باخت نبود.

 

 شهاب گردان پس از شکست پدیده مقابل پرسپولیس گفت: قبول دارم پرسپولیس خیلی سوار بر بازی بود ولی انصافا حق ما هم باخت نبود. تلاش‌مان را کردیم ولی گل ثانیه‌های پایانی کار ما را خراب کرد.

 

وی در خصوص واکنش رضا مهاجری کنار خط بعد از گل دوم پرسپولیس گفت: باخت بد است و فکر می‌کنم همه بچه‌ها بعد از گل پرسپولیس چنین رفلکسی داشتند. وقتی تیمی در دقیقه آخر گل می‌خورد معلوم است که به بازیکن فشار روحی وارد می‌شود و به مربی بدتر.

 

گردان در خصوص اینکه قبلا با ابومسلم پرسپولیس را برده بود، گفت: ما همیشه در ورزشگاه ثامن با پرسپولیس عالی بازی می‌کردیم و یادم است که با  ابومسلم هم 3 بر 2 پرسپولیس را شکست دادیم. این موضوع را به هم تیمی‌هایم گفتم ولی حیف شد که امروز نتوانستیم به برتری برسیم.

 

دروازه‌بان پدیده در خصوص اینکه سابقه بازی در جمع سرخ‌پوشان را دارد و آیا گفته بود از حضور در این تیم پشیمان است،‌گفت: من نیم‌فصل در پرسپولیس بازی کردم و به این موضوع افتخار می‌کردم. از من پرسیدند که از اینکه به پرسپولیس رفته بودید پشیمان نیستی و من هم گفتم نه، پشیمان نیستم.

 

وی در پاسخ به این سوال که چرا به سمت برانکو و نیمکت پرسپولیس نرفت، گفت: من سمت نیمکت رفتم و با تدارکات تیم خوش و بش کردم اما با آقای برانکو کار نکرده بودم به همین علت سمت آنها نرفتم.

 

خبرنگاری گفت: شما سمت کریم باقری هم نرفتید که گردان پاسخ داد: ببخشید. حق با شماست. یادم رفته بود!

 

 

 

هافبک تیم فوتبال پدیده گفت: مستحق باخت نبودیم، اما این پیروزی را به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم.

 

مهرداد کفشگری بعد از شکست پدیده مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بالاخره فوتبال است. من زمانی در پرسپولیس بودم اما از این تیم جدا شدم و امروز جلوی پرسپولیس بودم.

 

وی ادامه داد: بازی خوبی بود اما متأسفانه در دقیقه 92 به خاطر عدم تمرکز لازم گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

 

کفشگری در مورد اینکه چرا در پرسپولیس باقی نماند،‌گفت: شرایط برایم در این تیم سخت شده بود. کمال و احمد جا افتاده بودند و من به خاطر مصدومیت 5-4 ماهی دور از میادین بودم و از شرایط بازی دور شدم. البته برانکو اصرار داشت بمانم، اما این اتفاق نیفتاد.

 

هافبک پدیده در خصوص انتخاب این تیم گفت: از انتخاب پدیده راضی هستم، چون ساختار منظمی دارد.

 

وی در مورد اینکه چرا به تیم علی دایی نرفت، گفت: یک روز زودتر از اینکه علی دایی تیم بگیرد من با پدیده قرارداد بستم و دیگر قسمت نشد به تیم دایی بروم.

 

کفشگری گفت: ما همه نقاط پرسپولیس را کنترل کردیم اما دو گل خوردیم. مستحق باخت نبودیم، اما این پیروزی را به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم.

 

وی در پایان گفت: گفته بودم اگر گل بزنم و یا اینکه حتی تیمم به گل برسد خوشحالی نمی‌کنم چون جلوی تیم سابقم بازی می‌کردم

 

 

 هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: ما امروز خوب بازی کردیم ولی باختیم و جا دارد به خاطر برد به پرسپولیسی‌ها تبریک بگویم.

 

میلاد کمندانی هافبک تیم فوتبال پدیده بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی خوبی انجام دادیم و انصافا پدیده امروز فوتبالی قابل قبول به نمایش گذاشت ولی در دقایق آخر بازی گل خوردیم که جا دارد به پرسپولیس تبریک بگویم.

 

وی در خصوص اینکه ظاهرا با پیشنهاد ماندن در جمع پرسپولیسی‌ها توسط برانکو روبه‌رو شده بود، گفت: آقای برانکو خیلی به من اصرار کردند که بمانم و باید اشاره کنم که پرسپولیس تیم محبوب من است ولی من احساسی عمل نکردم و به منطق رجوع کردم چون نیاز داشتم که بازی کنم.

 

کمندانی در خصوص دیدار هفته آینده تیمش مقابل استقلال گفت: ما سعی می‌کنیم تلاش‌مان را انجام بدهیم و مطمئنا در بازی آینده هم بهتر خواهیم شد. می دانیم که بازی سنگینی داریم ولی امیدوارم بتوانیم شکست امروز را جبران کنیم.

 

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از طاهری ناراحتی دارد یا خیر،‌گفت‌: من ناراحتی از طاهری ندارم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter