در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

بیرانوند

به سیدجلال می گویم پدر تیم و مسلمان مهندس پرسپولیس

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «به مسلمان گفته ام که کفش هایش را به من بدهد تا در یک مزایده بفروشم و با پول آن بیمارستان بسازم.»
به سیدجلال می گویم پدر تیم و مسلمان مهندس پرسپولیس
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۲۰:۵۶ |
کد خبر : ۹۳۱۴ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: علیرضا بیرانوند درباره قرعه تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: «به نظر من برخلاف اینکه می گویند گروه پرسپولیس سخت است ما گروه سختی نداریم و با توجه به حضور الاهلی و العین در گروه ذوب آهن گروه آنها مرگ است. البته باید بدانیم همه تیم هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند تیم های قدرتمندی هستند و در واقع بهترین تیم کشورشان بوده اند. پرسپولیس هم پارسال نایب قهرمان ایران شد و می توانست قهرمان شود.»

 

وی افزود: «ای کاش از جام حذفی کنار نمی رفتیم و مثل تیم نفت در آن سالی که در سه جام حضور داشت پرسپولیس هم در سه جام همزمان مبارزه می کرد. به هر حال حذفی را از دست دادیم و من فکر می کنم همین موضوع را باید به فال نیک بگیریم.»

 

وی درباره زمان بازگشت خود به چهارچوب دروازه پرسپولیس گفت: «من کارم را شروع کردم و مشکلی ندارم هر وقت کادر فنی صلاح بداند بازی می کنم. البته باید بگویم خیلی خوشحالم که در نبود من رادوشوویچ به خوبی از دروازه پرسپولیس محافظت کرد و مشکلی برای تیم ایجاد نشد. این موضوع را هر روز سر تمرین می بینم. حالا هم هر وقت آقای برانکو صلاح بدانند بازی می کنم. پزشک معالجم هم گفته است مشکلی ندارم. تمرینات خوبی را زیر نظر ایگور انجام می دهم.»

 

بیرانوند اذعان داشت: «خدا را شکر که پرسپولیس در همه پست ها بازیکنان خوبی دارد. از خط دروازه تا خط حمله که طارمی و علیپور هستند. سیدجلال هم که در خط دفاع پدر تیم است و ما به او می گوییم پدر. در خط هافبک محسن مسلمان مهندس تیم است و من او را مهندس صدا می زنم زیرا به معنای واقعی مهندس است و در بیشتر بازی ها طراحی حملات مان از جناح راست. به محسن مسلمان گفته ام که کفش هایش را به من بدهد تا در یک مزایده بفروشم و با پول آن بیمارستان بسازم. فرشاد احمدزاده هم بسیار تاثیرگذار است و به خصوص کمال کامیابی نیا. رامین هم که هر وقت به میدان آمده تاثیرگذار بوده است. وحید امیری هم که جزو بهترین یاران ماست و من او را داداش خودم می دانم. همه نفرات ما سنگ تمام می گذارند تا پرسپولیس موفق شود.»

 

وی درباره شانس قهرمانی نیم فصل تیمش گفت: «قهرمانی نیم فصل زیاد مهم نیست ما قهرمانی پایان فصل را می خواهیم.»

 

بیرانوند درباره نگرانی های هواداران پرسپولیس از بابت جدایی احتمالی ستاره های این تیم بیان داشت: «رفتن نفرات اصلی پرسپولیس کار را سخت می کند. آقای برانکو این را می داند به همین دلیل بسیار سخت جلوی محمد انصاری ایستاده و از او خواسته تا بماند. محمد اگر ترانسفر شود درآمدزایی خوبی برای پرسپولیس خواهد بود. من شنیده ام تیمی که او را می خواهد سه، چهار میلیارد فقط برای رضایتنامه اش می پردازد. با این حال برانکو مربی بزرگی است و می داند پرسپولیس برای لیگ قهرمانان آسیا به بازیکنان بزرگ احتیاج دارد. درباره احمد نوراللهی هم گفته می شود که او می رود اما من امیدوارم رفتن احمد کنسل شود و بماند. امید عالیشاه هم که بازیکن باتجربه ماست و قطعا بودنش برای پرسپولیس نعمتی است.»

 

وی در پایان در پاسخ به این سوال که می داند محمد الدعایه دروازه بان نامدار عربستانی مشاور فنی باشگاه الهلال است گفت: «به هر حال او برای خودش اسم و رسمی دارد و دروازه بان قرن آسیا شده است اما من اصلا بازی های او و حتی بازی های احمدرضا عابدزاده را ندیده ام چون سنم قد نمی داد. البته در برخی کلیپ ها بازی های احمدرضا را دیده ام.»

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter