در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو

شکست مقابل ذوب آهن برای ما درس بود

سرمربی تیم پرسپولیس گفت:این شکست برای ما درس بود.
شکست مقابل ذوب آهن برای ما درس بود
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۸:۰۳ |
کد خبر : ۹۳۵۶ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : برانکو ایوانکوویچ پس از بازی دوستانه امروز پرسپولیس مقابل شهرداری ورامین درباره  رفتار خبرنگاران اصفهانی با خودش در پایان بازی با ذوب آهن اظهار داشت:آن فرد اعلام برنامه کرد. من فکر کردم او فردی از ذوب آهن باشد. چرا به من چیزی نگفتید. خبرنگاران اصفهانی تصمیم گرفتند سوالی نپرسند و این هم حقشان بود. ولی خبرنگاران تهرانی می‌توانستند سوال بپرسند.

 

وی ادامه داد:در 38 بازی این دومین باخت ما بود.به هر حال این اتفاق باید می افتاد. این بازی را باختیم در حالی مستحق نبودیم. البته ما بهتر از ذوب آهن بودیم. ما بهتری بودیم و مستحق باخت نبودیم. فوتبال به خاطر همین چیزها جذاب است. تماشاگران فرصت خوبی داشتند که بازی خوب ببینند.ذوب آهن در یک نیمه موقعیت به گل رسید و تبریک می گویم. این شکست برای ما درس بود.فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است و تمام زیبایی‌های آن به همین است. فکر می‌کنم هواداران فرصت دیدن یک بازی زیبا را داشتند. ذوب آهن فقط در یک نیمه موقعیت ایجاد کرد. ما موقعیت‌های بسیار زیادی داشتیم و از این شکست درس می‌گیریم.

 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه در ترکیب تیمش تغییرات زیادی نمی دهد بیان داشت:همیشه بهترین‌ها بازی می‌کنند. ما روی نیمکت بازیکنان خوبی مثل علیپور و نوراللهی داریم. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. من نمی‌دانم مشکل شما کجاست. آن‌ها به خاطر این همیشه در ترکیب هستند که بهتر از بقیه بازی می‌کنند. ترکیب ذوب آهن در دو بازی اخیر را ببینید. آنها حتی یک بازیکن را هم عوض نکردند. از ترکیب تراکتور خبر دارید؟ آنها یک بازیکن را هم عوض نکردند. فقط سعید آقایی مصدوم شد و جای خودش را به شهرام گودرزی داد. تیم باید استاندارد شود. مربیان فلسفه متفاوتی دارند. هر کسی ایده خودش را دارد.

 

وی بازی دوستانه با تیمی مثل اتلتیکو مادرید یا تیم دیگر اروپایی در امارات گفت: بله در این باره صحبت کرده‌ایم اما نمی‌دانیم هنوز شروع نیم فصل دوم چه زمانی خواهد بود. شنیدم تیم ملی قرار است به اردو برود اما گزارش رسمی‌اش را از باشگاه دریافت نکردم. خیلی خوب بود که بین دو نیم فصل 20 تا 25 روز استراحت می‌کردیم اما فقط 14 روز استراحت داریم. 10 ژانویه بازی‌ها را شروع می‌کنیم و همه تیم‌های اروپایی بعد از سال نو میلادی برای اردو به امارات می‌آیند.

 

برانکو درباره گل نزدن پرسپولیس گفت: متاسفانه ما کم گل می زنیم موقعیت زیاد داریم آنها را به گل تبدیل نمی کنیم. باید چاره ای برای این مشکل بیاندیشیم. فعلا چیزی نمی دانم. چون از برنامه تیم ملی خبر ندارم. در برنامه قبلی که دیده بودم خبری از تیم ملی نبود. من برنامه خودم را ارائه دادم.

 

سرمربی پرسپولیس درباره قیاس این روزها بین مهدی طارمی و ساسان انصاری خاطرنشان کرد: بازیکن تمرین می کند که تمرکزش را حفظ کند. امروز ساسان انصاری را با مهدی طارمی مقایسه می کنم. فردا مهدی ترابی را با ساسان انصاری مقایسه میکنم. بازیکنان باید آمادگی تحمل اینگونه فشارها را داشته باشند. هر بازیکنی که در استقلال، پرسپولیس یا تراکتور بازی می کند باید با این قضیه کنار بیاید. رسانه ها هم کارشان این است نمی توان با آن مقابله کرد. آنها یک روز انتقاد می کنند و روز دیگر تعریف و تمجید.

 

وی درباره داوری مسابقات لیگ برتر و همچنین وضعیت مالی باشگاه بیان کرد: بعضی کارشناسی ها و نظر دادنها می توانند روی کار داوران تاثیرگذار باشند. مسائل مالی بین ما و مدیریت باشگاه هست و ما آنها را رسانه ای نمی کنیم. بحث پرداخت منظم به بازیکنان و کادر فنی شامل این قضیه می شود. حتی کارگرانی که در استادیوم یا خود تیم کار می کنند هم هستند. نمی شود یک عده راضی و یک عده ناراضی باشند. ثبات مالی شامل همه موارد می شود.

 

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت محمد انصاری و جدایی وی از جمع سرخپوشان بیان داشت: تیم من به محمد انصاری احتیاج دارد. اما اگر صلاح باشگاه چیز دیگری باشد آنموقع بحث فرق می کند.

 

برانکو در پایان درباره دادن لیست برای نقل و انتقالات نیم فصل اذعان داشت: درباره بازیکن خاصی فعلا صحبت نمی کنم. این مسائل مربوط به باشگاه می شود و فعلا قصد صحبت در این باره را ندارم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter