در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

خمارلو

عالیشاه و نوراللهی تعصب نداشتند/با تراکتورکار داریم

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: دیگر با نوراللهی و عالیشاه کاری نداریم چون اگر آنها تعصبی به تیم داشتند می ماندند.
عالیشاه و نوراللهی تعصب نداشتند/با تراکتورکار داریم
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۵ |
کد خبر : ۹۳۸۱ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : پندار خمارلو درباره رسمی شدن بحث سربازی احمد نوراللهی و امید عالیشاه اظهار داشت: برای ما دیگر مهم نیست که آنها کجا هستند و چه کاری می کنند. مبارک شان باشد. بازیکنی که به تیمش تعصب ندارد و وسط راه دست تیم را خالی می گذارد پرونده اش در پرسپولیس بسته شده است.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما با این دو بازیکن کاری نداریم اما ماجرای تراکتورسازی را تا آخر پیگیری می کنیم. این موضوع را از طریق نیروهای مسلح پیگیری خواهیم کرد تا مشخص شود چرا هرکسی سرباز می شود باید به تراکتورسازی برود. از فدراسیون فوتبال می خواهیم به این بحث ورود کند تا حداقل ذهن هواداران میلیونی پرسپولیس روشن شود. به نظر شما این خنده دار نیست که مثلا رئال مادرید در کورس با بارسلونا دو بازیکنش را به تیم رقیب بدهند پس تکلیف هزینه هایی که باشگاه پرسپولیس برای بازیکنانش کرده است چه می شود؟ کجای دنیا این اتفاقات رخ می دهد؟

 

خمارلو درباره نقل قول هایی که امروز در برخی روزنامه های ورزشی از برانکو آمده است بیان داشت: نقل قول هایی که اول آن نوشته شود شنیده ایم، گفته می شود، در محفل خصوصی گفته شده و ... ارزشی ندارد. مطلب و خبر باید منبع موثق داشته باشد. متاسفانه از وقتی که فضای مجازی و خبرگزاری ها و سایت ها اخبار را لحظه به لحظه مخابره می کنند روزنامه ها برای آنکه عقب نمانند نقل قول هایی را منتشر می کنند که سندیت ندارد.

 

وی افزود: آقای برانکو اگر حرفی زده باید در جمع خبرنگاران باشد تا باشگاه بتواند نسبت به آن صحبت ها واکنش نشان دهد وگرنه این نقل قول های غیررسمی برای ما قابل قبول نیست.

 

خمارلو در پایان گفت: این روزها هجمه ای به راه افتاده درباره بازیکنان اوکراینی همین جا باید اعلام کنیم که آقای برانکو در اوکراین خودش این بازیکنان را خواست و حتی فیلم آنها را دید. شاهد این قضیه آقای نیک سیرت و آقای خوردبین است.حتی آقای برانکو به ما گفت که از یک هموطنش استعلام گرفته و آنها گفته اند این دو بازیکن می توانند به پرسپولیس کمک کنند. همین چند روز پیش هم که آقای برانکو درباره ماریچ صحبت کرده بود به این موضوع اشاره داشت. حالا ممکن است اتفاق افتاده باشد که باشگاه مشورتی بدهد و یا برانکو بازیکنی را خواسته باشد که تحت قرارداد باشگاه دیگری بوده و امکان جذبش مهیا نشده است اما روی هم رفته تمام نظرات نهایی فنی را سرمربی تیم داده است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter