در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

خوردبین

با موافقت با جدایی انصاری به او کمک کردیم

سرپرست تیم پرسپولیس گفت:اگر انصاری در پرسپولیس می‌ماند برانکو به او بازی می‌داد.
با موافقت با جدایی انصاری به او کمک کردیم
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۲:۲۵ |
کد خبر : ۹۴۵۳ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : محمود خوردبین درباره قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر که نیم فصل اول را با قهرمانی پشت سر گذاشتیم و باید از حمایت هواداران پرسپولیس هم تشکر کنم، امیدوارم انها در نیم‌فصل دوم هم تیمشان را تنها نگذارند و ما در نهایت قهرمانی را به این هواداران هدیه بدهیم.من معتقدم پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است و اگر این روند را ادامه دهیم دیگر رقیبان نمی توانند به ما برسند.

وی درباره نگرانی هواداران پرسپولیس بابت جدایی نوراللهی و عالیشاه گفت: به هر حال شرایطی ایجاد شد تا آنها جدا شوند ولی باشگاه طبیعتا دنبال جذب بازیکن است و این موضوع بر اساس خواسته‌های برانکو ایوانکوویچ است.ما در نیم‌فصل دوم و در لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های مهم و حساسی را در پیش داریم و تیم نیاز به تقویت دارد.

خوردبین در خصوص اینکه خیلی ها معتقدند پرسپولیس به سادگی ساسان انصاری را از دست داد به کاپ اظهار داشت: ساسان  شخصیت دوست داشتنی و حرفه ای دارد که از لحاظ فنی هم در سطح بالایی است. وقتی او به برانکو گفت که اجازه بدهید من بروم، ما چه کار می‌توانستیم انجام بدهیم؟ اتفاقا ما به انصاری کمک کردیم، او شرایطی داشت که در پرسپولیس بازی نمی‌کرد، ولی به فولاد خوزستان رفت و خودش را نشان داد.شاید ما ضرر هم کرده باشیم، ولی به هر حال خوشحالم که انصاری توانست در فولاد خودش را نشان دهد.من معتقدم اگر انصاری در پرسپولیس می‌ماند برانکو به او بازی می‌داد، ولی خودش ریسک کرد و تصمیم به جدایی گرفت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • ما که یه هافبک خوش آتیه رو از دست دادیم.به امید موفقیت و برگشت دوبارش...

    یکشنبه 05 دی 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter