در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کعبی

مصلح زیر نظر برانکو ملی پوش می شود

بازیکن تیم سپیدرود رشت گفت:مدل موی من به هیچ کسی جز خودم و سرمربی تیم ربطی ندارد.
مصلح زیر نظر برانکو ملی پوش می شود
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۰ |
کد خبر : ۹۴۷۹ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب : حسین کعبی درباره احتمال پیوستن شایان مصلح به تیم پرسپولیس اظهار داشت:مصلح بازیکن خوبی است که در این مدت خودش را نشان داده است.او پیشنهاداتی از تیم های بزرگ لیگ برتری دارد اما هنوز تصمیمی برای آینده نگرفته است.من معتقدم اگر مصلح زیر نظر برانکو کار کند تا یک سال آینده ملی پوش می شود.

 

وی ادامه داد:بازی در پرسپولیس یا استقلال برای هر بازیکنی سخت است اما امیدوارم اگر او به این تیم ها رفت موفق باشد.در این باره جنبه خود بازیکن از هر چیز دیگر مهم تر است.

 

کعبی درباره اینکه آیا مصلح با او برای حضور در پرسپولیس مشورت کرده است یا نه گفت:بله،مصلح با من مشورت کرد و سوالات زیادی پرسیده است.حتی پدر و مادر او هم سوالاتی از من کرده اند.کارهای مصلح را نظرمحمدی انجام می دهد و خودش گفته است که جلوی پیشرفت او را نمی گیرد.امیدوارم اتفاقی برای مصلح رخ بدهد که او بی توجه به حواشی در فوتبال ایران به جایگاه واقعی اش برسد.

 

وی درباره اینکه چقدر شانس صعود برای سپیدرود به لیگ برتر قائل است اظهار داشت:در این زمینه چیزی قابل پیش بینی نیست.کسی فکر نمی کرد سپیدرود با این مشکلات مالی در اینجای جدول باشد.ما اگر این روند را ادامه بدهیم قطعا به لیگ برتر صعود می کنیم.

 

کعبی درباره مدل موهای خود که مورد انتقاد قرار گرفته است گفت:مدل موی من به هیچ کسی جز خودم و سرمربی تیم ربطی ندارد.کسانی که انتقاد دارند باید با خودم حرف بزنند.وقتی من خانه نشین بودم کسی آمد سراغم را بگیرد و بپرسد چه شرایطی دارم؟من همیشه شخصیت خودم را سعی می کنم حفظ کنم.خیلی ها رفتارهای ناشایستی انجام می دهند و خبرهای زیادی درباره شان مطرح می شود.بهتر است جلوی آنها را بگیرند چون مدل موی من به کسی ارتباطی ندارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter