در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

برانکو ایوانکوویچ

برانکو: هیچ وقت ما مشکلی با تیم ملی نداشتیم و تردیدی روی حمایت نداشتیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: حتی بازیکنان مصدوم خود را در اختیار تیم ملی گذاشتیم. 
برانکو:  هیچ وقت ما مشکلی با تیم ملی نداشتیم و تردیدی روی حمایت نداشتیم.
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۳۷ |
کد خبر : ۹۵۵۰ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: برانکو ایوانکوویچ درباره واکنش فدراسیون و اینکه اعلام شده او بازی تیم ملی با سوریه را ندیده، اظهار داشت: ما مربیان هم نتیجه را نگاه می کنیم و هم نتیجه بازی را. من قبلا هم گفتم که شما باخت هایی دارید که مستحق باخت هستید اما گاهی اوقات هم برعکس. ما به ذوب آهن باختیم اما حقمان نبود. به خاطر همین فوتبال بازی جذابی است و تضمینی برای نتیجه نیست.

 

وی افزود: من حرفی که فکر می کردم را زدم. بازهم تکرار می کنم و می گویم که هیچ وقت ما مشکلی با تیم ملی نداشتیم و تردیدی روی حمایت نداشتیم. خواست ما همیشه نتیجه خوب برای تیم ملی بوده است. حتی بازیکنان مصدوم خود را در اختیار تیم ملی گذاشتیم و این حمایت ما را نشان داد. 

 

سرمربی پرسپولیس درباره صحبت های مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: من در این باره توضیح دادم که چرا ساسان انصاری رفته است. او هم برود و به کار خودش برسد. 

 

برانکو درباره اینکه سازمان لیگ گفته ابتدای فصل این برنامه را به اطلاع باشگاهها رسانده، گفت: همان موقع هم گفتم که من موافق نیستم و گفتم چرا مرا دعوت کردید. برنامه جدید را به ما نشان دادند. اگر برنامه را تهیه کردند، چه دلیلی دارد که آن را اعلام کنند. دیگر نمی شد کار جدیدی کرد. چرا مرا دعوت کردند برای کاری که از قبل انجام شده بود.

 

وی در خصوص اینکه گفته بود از 3 ماه از اردوی تیم ملی خبر داشت، گفت: این بحث انتقام نیست و من صبر کردم که به حرفشان برسند. آن موقع اگر می گفتم، دوستان می گفتند که به تیم ملی ضربه زده است. من خواستم که مطمئن شوم که اینها دوبی می روند. به خاطر همین آن موقع واکنش نشان ندادم. 

 

سرمربی پرسپولیس درباره احضار به کمیته انضباطی افزود: چرا مرا به کمیته انضباطی دعوت کردند؟ معلوم است که می روم. می پرسم که چه حرف اشتباهی زدم؟ به کسی توهین کردم؟ کسی را تحقیر کردم؟ به من کمک کنید تا جواب سوالاتم را بگیرم. 

 

وی در خصوص اینکه به خاطر تشویق هواداران تیم ملی دعوت شدید، افزود: چه تشویشی ایجاد کردم؟ من فقط نظرم را گفتم. کمیته انضباطی دعوتش کردند، نه. 

 

برانکو درباره انتقادات قلعه نویی و مایلی کهن از کی روش خاطرنشان کرد: من وارد این مسائل نمی شوم که چه کسی چه کاری کرده است. من از نظر فنی و مالی کردم. توضیح دهند که این اردو چه توجیه فنی دارد؟ از من درباره همکاری پرسیدند. با چه کسی همکاری کنم؟ سرمربی تیم ملی باید با مربیان باشگاهی همکاری کند؟ تا به حال به تمرینات تیمها رفته است؟ ما اینجا روزانه کار می کنیم، به خاطر فوتبال ایران. 

 

سرمربی پرسپولیس درباره غیبت آزمون و عزت اللهی و حضور ترابی و غفوری مصدوم در اردوی تیم ملی گفت: بله، آنها را نبردند چون باشگاههایشان اجازه نمی دهند که بروند. غفوری و ترابی بازیکنان عالی هستند اما متاسفانه مصدوم شده اند. شاید رفته اند که در حال و هوای تیم ملی قرار بگیرند. این موضوع به من ربط ندارد. من فقط با این کمپ مخالفت کردم که هیچ توجیهی ندارد. 

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: من سعی می کنم با دلیل و مدرک و منطق صحبت کنم، نه با احساس و انگیزه و بی منطق. 

 

برانکو در واکنش به جذب نریمان جهان گفت: اگر بازیکنی را قطعی جذب کردیم، آن موقع اعلام می کنیم. 

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter