در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

دکتر طاهری

طاهری:  امیدوارم خبر خوش امروز که هدیه ای بود برای هواداران پرسپولیس موجب خوشحالی آنها شده باشد

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: خوشحالیم که با جذب سروش رفیعی هواداران مان دل شاد شدند.
طاهری:  امیدوارم خبر خوش امروز که هدیه ای بود برای هواداران پرسپولیس موجب خوشحالی آنها شده باشد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۳ |
کد خبر : ۹۶۵۰ |
مصاحبه ها

پرسپولیس کلاب: علی اکبر طاهری درباره عقد قرارداد با سروش رفیعی اظهار داشت: بالاخره باشگاه برنامه هایی را داشت تا نفرات لیست مورد نظر آقای برانکو جذب پرسپولیس شوند. ما می دانستیم که برخی بازیکنان با باشگاه هایشان قرارداد دارند و برخی دیگر آزاد هستند لذا اقدامات خوبی را انجام دادیم تا بتوانیم خواسته های سرمربی محترم مان را اجرایی کنیم. جذب آقای سروش رفیعی هم در همین راستا بود. 

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما درباره آقای رفیعی از آقای ترکاشوند خواسته بودیم که کارها را به صورت مخفیانه پیش ببرند و خوشحالیم که این اتفاق رخ داد تا هواداران مان دل شاد شوند.

 

سرپرست پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان دیگری مدنظر باشگاه قرار دارند گفت: بله. با توجه به شرایط باشگاه و نیازهایی که داریم مذاکراتی را انجام خواهیم داد و ان شاءالله تصمیمات خوبی می گیریم و وقتی خبری نهایی شد آن را به رسانه ها می دهیم تا به گوش هواداران مان برسانند.

 

طاهری در پاسخ به این سوال که چند بازیکن دیگر جذب می شوند گفت: این بیست سوالی است! اجازه بدهید هر وقت بازیکنی جذب شد اعلام می کنیم. 

 

وی درباره اهدای پیراهن شماره 7 به سروش رفیعی عنوان کرد:ما وظیفه مان بود که ابتدا از آقای پروین که بزرگ و پیشکسوت باشگاه استقلال است رخصت بگیریم و ایشان مثل همیشه به باشگاه خودشان محبت داشتند و با روی بازی پذیرفتند شماره 7 به آقای رفیعی برسد. خود این بازیکن نیز با آقای پروین صحبت کرد و از ایشان رخصت گرفت. آقای پروین در تمام این مدت در کنار ما و یار ما بوده است که از ایشان کمال تشکر را دارم.

 

طاهری در پایان گفت: امیدوارم خبر خوش امروز که هدیه ای بود برای هواداران پرسپولیس موجب خوشحالی آنها شده باشد و بتوانیم هر روز بیشتر از روز قبل تلاش کنیم تا خنده بر لبان هواداران مان بنشیند.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter